Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@dziadeq Nie, 31 stycznia 2020 to jest "Brexit Day", tylko, że jeszcze jest transition period (okres przejściowy) i tak czy siak wyjdzie UK finalnie w styczniu 2021 (pytanie tylko, czy z umową czy bez)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@yaah gdybym miała już paszport brytyjski albo chociaż settled status i planowała tu swoje życie, to by pewnie po mnie to spływało; ale że tu jeszcze zostanę parę lat i planuję odłożyć kasę na powrót do PL, to nie uśmiecha mi się za bardzo (pytanie, jak będzie wyglądał kurs funta ORAZ umowa z Polską o unikaniu podwójnego opodatkowania - martwi mnie jej możliwe unieważnienie) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ag90: mało realne ale największa beka w tym ze to polski rząd będzie bardziej napierał na unieważnienie umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania żeby ręce na tym położyć XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ag90: To jeśli nie zamierzasz tam mieszkać na stałe, tylko odłożyć hajs i wracać do Polski, to nie lepiej mieszkać w innym kraju?


Planuję zrobić jeszcze w UK studia, tak to bym pewnie w ciągu najbliższych miesięcy pakowała manatki

@Ag90: mało realne ale największa beka w tym ze to polski rząd będzie bardziej napierał na unieważnienie umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania żeby ręce na tym położyć XD


No dokładnie, w
  • Odpowiedz