Wpis z mikrobloga

To samo powiesz o osobach, które bóldupiły o tragiczne zbroje Nilfgardu


@LukasDiesel: owszem, bo mi się te zbroje akurat podobały ;) Rozumialbym czarnego Geralta, sam bym pewnie wtedy ból dupil, ale geez... Przecież to są jakieś nic nie znaczące #!$%@? póki co.
  • Odpowiedz
@TOST12 daleko mi od prawicowych poglądów... Ale mnie najbardziej doopa piecze jak widzę Vilgefortza. Naprawdę xD. Totalnie inne wyobrazenie miałam o nim
  • Odpowiedz
@Fallriv: W Wiedźminie byli czarni albo czarnoskórzy owszem ale z odległej Zerrikani, gdzie były konie białe w czarne paski, a pokaż mi w książce cytat Fringilla była #!$%@? czarna xD bo to jest śmiech na sali, poprawność polityczna tak zawróciła w głowie że grają jak im ktoś zagra i dla mnie jako fana przeczytanych książek (zaraz się zlecą zjeby co bedą mówić "hehehe przecież to na podstawie gier" Nie! Serial jest
  • Odpowiedz
@TOST12: Jedno jest pewne, madka była p0lka i się puściła z Zerrikańczykiem jak ojciec był w polu, bo innego wytłumaczenia lewaków nie widzę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TOST12: Debilów (czyt. lewaków, to synonimy), którzy o książkach nie mają pojęcia (a wytykają to osobom krytykującym produkcję Netflixa) niestety nie brakuje i będą się zachwycać nad produkcją, bo w porównaniu do polskiej wersji będzie niezłe CGI i parę znanych twarzy, no i będą mówić po angielsku, a nie po polsku, a przecież Polska nie jest w stanie wyprodukować dobrej produkcji...

Ten serial będzie porażką, może nie pod względem finansowym (serial
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TOST12: też mnie irytuje potencjalne odejście od książek, ale dałem za wygraną. Zobaczymy jak będzie to wyglądało, wiadomo było że skoro za produkcję zabiera się Netflix to może się taka sytuacja pojawić, ale z drugiej strony wolę wiedźmina z paroma nieścisłościami niż żadnego
  • Odpowiedz
Kim była Fringilla w całej tej historii - pionkiem. Ledwo ją pamiętam taka była ważną postacią xD A więc jej kolor skóry był jeszcze mniej istotny w tym wszystkim. Tak jak wspomniałem - nic nie znaczące pierdoły.


@Fallriv: lol
Od razu widać, że nie czytałeś książek. Tak, Fringilla to postać drugoplanowa, ale w historii pełniła ważną rolę i w pewnym momencie było jej naprawdę sporo. Zresztą na jej temat wypowiedziałem się
  • Odpowiedz