Wpis z mikrobloga

#jedzenie #slodycze #alkohol #polska #prezent #kiciochpyta
Organizuje właśnie paczkę świąteczną dla swojego klienta z Belgii. Uznałem, że wrzucę tu typowe polskie/lokalne produkty. Jako, że #kalisz here to oczywiście od groma Grzeskow :D wlecialo też ptasie mleczko wedlowskie, Prince polo, malaga, tiki taki i kasztanki :D i tu nasuwają się dwa pytania: krówki z jakiej firmy będą najlepsze? Ja słodyczy nie jem prawie w ogóle, więc proszę o pomoc. Drugie pytanie: jakie typowe alko polskie/produkowane w Polsce. Myślałem nad Wokulski Rzemieślnicza, bo mi się podoba i podobno dobra :D tzn wolałbym np 5x setka każda w innym rodzaju na spróbowanie czegoś dobrego, ale mu lubelskiej nie wyślę, bo zakończy współpracę xD
  • 5
@Enzo_Molinari: kupiłem 2 paczki na ostatnią chwilę, jedna do wysyłki, druga dla córki i jakaś #!$%@? partia musiała być, bo bez smaku totalnie. Ostatecznie nie wpakowalem, bo mówię i tak w jednym kawałku bez szans żeby dotarło kurierem :D ale udało mi się bimberku zorganizować, więc dostanie 200ml na spróbowanie, już go ostrzegalem o mocy xD