Wpis z mikrobloga

@Kotolazik: nie chce robić krzywdy innymi dziewczynom, nawet jak są to głupie p0lki. Ja nie mam zamiaru zwiększać swojego przebiegu tylko dlatego, że chce mi się roochac. Wolę już sobie zwalić konia, niż pozbawić jakaś dziewczynę dziewictwa. Niech sobie zostawia ja dla kogoś z kim może spędzi całe życie. Może dzięki temu ktoś poślubi dziewczynę, której mu nikt wcześniej nie przeleciał.
a tu większość pisze, że kobieta nie ma prawa wymagać 190 cm wzrost i ładnej mordki, czyli jednak ma hmm?


@LilyOfTheValley: Prawo wymagać ma, a to jak inni te wymagania widzą to jest osobna sprawa. ¯\(ツ)_/¯ OP nie pyta czy "fajny człowiek wymaga od dziewczyny dziewictwa samemu już mając pierwszy raz za sobą" tylko czy "ma prawo" prowadzić poszukiwania partnerki w jakiśtam określony sposób. Ma prawo. Każdy ma prawo, a
@Arturoholik Hm, a dziewczyna, która wcześniej z kimś spała jest jakaś gorsza albo wybrakowana? O sobie tak myślisz? Mi to zupełnie obojętne, a nawet chyba wolałbym nie dziewicę, bo uważam, że warto zjeść chleb z niejednego pieca, żeby wiedzieć co jest dla nas najlepsze i czego oczekujemy/potrzebujemy.
@Arturoholik Dorobiłem sobie raczej na podstawie kolejnych Twoich komentarzy, choćby przez użycie raczej pejoratywnego słowa "przeleciał", ale możliwe, że wcale tak nie twierdzisz. Zresztą, przeczytaj jeszcze raz mój komentarz i zauważ, że wcale w nim nic Ci nie zarzucam ;-)
Czy mam prawo wymagać, aby moja dziewczyna była dziewicą?


@Arturoholik: Głupie te pytanie. Jeśli będziesz od niej wymagał żeby była dziewicą, a uprawiałeś z nią seks to jak to sobie wyobrażasz? xD
Ale chyba domyślam się o co ci chodzi - pytasz czy możesz chcieć by twoja przyszła dziewczyna była dziewicą. No możesz, czemu nie? xD Ludzie chcą sobie różne rzeczy. ¯\_(ツ)_/¯