Wpis z mikrobloga

@maershal: Oni się tym lubują. Równiez przecowników politycznych PiSu w polsce zestawiają z Hitlerem. To jest starsznie załosne, poziom TV z Korei Pln, ale co zrobisz. Ten naród zasłużył na to gówno i je ma.
  • Odpowiedz
jestem pewien, że dla wielu to są/były pozytywne postacie, więc nie ma się co spinać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@iooq: komunistyczni przywódcy, dyktatorzy, zbrodniarze odpowiedzialni za cierpienia wielu ludzi, no faktycznie same pozytywne postacie, porównanie dziecka do tych ludzi jak najbardziej na miejscu
  • Odpowiedz
@maershal: ja ostatnio nie mogłem uwierzyć, gdy oglądałem jakiś materiał o prezydencie XD Tam żywcem występowały teksty w stylu "Polacy lubią prezydenta", "Prezydent wspaniale zrobił to czy tamto", "Pierwszy prezydent, który XXX".

Nawet bez próby relacji w stylu "według sondaży Polacy lubią prezydenta", tylko laurka po całości.
  • Odpowiedz
@maershal: młotku, Hitler w latach 30 XX wieku był najlepszym co wtedy spotkało Niemcy. Dzięki niemu gospodarka ruszyła i już wtedy była potęgą europy. Okładka times w pełni uzasadniona.
  • Odpowiedz