Wpis z mikrobloga

Ale trzeba być piwnicowym przegrywem żeby poświęcić tyle czasu na low quality bait XD

To tak jak byś zrobił zarzutę, że laski lecą na Klaudiusza, czyli coś bardzo prawdopodobnego.
  • Odpowiedz
@emperorEye: Jemu chodziło o pokazanie, że incele łykną bezrefleksyjnie wszystko, co stawia kobiety w złym świetle i pasuje do ich wizji świata. Jakby w następnej wiadomości loszka napisała, że zgadza się na fisting, to też by uwierzyli. Klaudiusz też równie dobrze mógł być fejkiem, bo do pisania ze sobą na tinderze wystarczy ziomek śmieszek albo 2 telefony, a oni od razu wzięli z połykiem po same bile XD
  • Odpowiedz
@emperorEye:

To, że myślisz, że Klaudiusz jest fejkiem i takie akcje nie mają miejsca


Przecież niczego takiego nie napisałem. Zasugerowałem jedynie, że to mógł być bait, bo w przeciwieństwie do niektórych nie biorę za pewnik wszystkiego, co zobaczę w internecie tylko i wyłącznie dlatego, że pasuje mi do światopoglądu. Zwłaszcza na portalu z takimi użytkownikami jak wykop gdzie zarzutka pogania zarzutkę. W każdym razie, piękny bait i piękne zaoranie tych
  • Odpowiedz
@konklawe: a ja chciałem napisać że w analogicznej sytuacji gdyby to facet rekrutował piękną dziewczynę to typowy wykopek pojechałby do niej na to Galapagos czy gdzie on tam był. No niestety nie zdążyłem, a wiem że po fakcie to tak jakby się nie liczyło. Mimo wszystko łyknąłem jak śledzia do wódki.
  • Odpowiedz