Wpis z mikrobloga

W@RoastieRoast: pamiętasz jak kilkadziesiąt osób pisało jak bardzo grubymi nićmi jest to szyte? A Ty o wyparciu i beciakach.

Już wcześniej próbowałam Ci to uświadomić. Jesteś nieobiektywny i wierzysz w każdy bait o polkach. Niestety większość opow nie ma tyle rigczu i żyjesz dalej w tym wymyślonym świecie.

Mój chłopak jest niższy ode mnie, ma nadwagę i zarabia mniej. Jesteśmy razem dwa lata.

Poprzedni
  • Odpowiedz
@konklawe jak tak czytam te komentarze to ludzie strasznie się emocjonują tą akcją xD, czy tylko ja mam zdrowe podejście, że przeczytam i zapomnę? A wykopki siedzą, rozmyślają, przeżywają, grożą czarnolistowaniem... Magia ( )
  • Odpowiedz
@konklawe: a wiesz co jest najlepsze? Że twoja akcja prędzej czy później i tak ma gdzieś miejsce, więc gadanie o incelach itp to po prostu zwykła desperacja.

Równie dobrze mógłbyś zrobić eksperyment że koty spadają na cztery lapy, a człowiek ma 5 palców u ręki. I nawet gdybyś zrobił z tego bait i wyśmianie, to nie wiem czemu dziwisz się, że każdy to łyknął. Każdy łyknie oczywistą oczywistość, więc twoj
  • Odpowiedz
Wyglad jest wazny w spotkaniach na jedną noc. Gdy jednak chcesz spędzić z kimś całe życie, to liczą sie zupelnie inne cechy. To żeby był wsparciem, żeby mozna bylo z nim rozmawiać całą noc, albo milczeć. Żeby przyniósł herbatke gdy źle sie czuję. Żeby byl dobry dla dzieci.


@Ohjeny: Ty to rozumiesz, ale większość kobiet nie. Mam wszystkie te cechy, o których piszesz, a żadna kobieta nie jest nawet zainteresowana
  • Odpowiedz