Wpis z mikrobloga

ci którzy chcą dać bana dla mexicano to lateksiarze którzy nie mogą żyć bez strusiowego mielenia bezzębną mordą wypowiadającą w ciągu 10minut kilka kwestii typu "O WIDZICIE TAK TO WŁAŚNIE JEST"

menela pajacowania przed kamerą nie trawię, ale w tym momencie nagrywając krzyśka robi to do czego został stworzony i chwała mu za to bo inaczej szkolna w tym momencie była by dla nas chwilowo martwa.

A tak nie dość że mamy materiały to jeszcze inny punkt widzenia niż z kamery kryminalisty narkotykarza, który ma ucinane filmy gdy rozpoczyna się trigger jednego z milusińskich (ART 207)
#kononowicz #patostreamy
  • 8
@kilerek3: Bo obecnie jest jedynym który nagrywa a jest jednym z najlepszych redaktorów o ile się nie #!$%@? z monologami i nie ucina w momencie eksplozji gniewu, cpuna czy grubego. W tym ostatnim materiale to widać na 200% rączkę Sławomira (filmy niepubliczne, danie linka po weryfikacji tel)
@pomarancza_testovirona: lol. ale to już jest jakiś fanatyzm koleszko. W czym ja tego menela bronię? XDD napisałem że wreszcie robi to do czego został stworzony zamiast gwiazdorzyć przed kamerą (CZYLI redaktorowanie krzysia podczas nieobecności innych redaktorów) a ty oczywiście #!$%@? jakieś swoje smuty. iiii na mysl o niemieckim i fiodorze "cieszysz się jak major na widok nitro lub cieplak na widok konta strusia" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@pomarancza_testovirona: ja #!$%@? wogóle o co tu #!$%@? chodzi? dlaczego jestem od razu szufladkowany?! ja widze ze juz niezle macie #!$%@? we lbach dla was istnieja tylko dwie opcje "NADREDAKTORZY" i "LATEKSY" nie zamierzam dłużej dyskutować z fanatykami. Liż loda dla fiodorczuka, a lateksy niech liżą loda swojemu ulanemu rudzielcowi a ode mnie sie #!$%@? gamonie
@BrockLanders: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD zapomnialem jeszcze o trzeciej stronie ludzi umysłowo chorych XDDDDDD dzieki! teraz juz wiem ze jestem zafiksowany na punkcie menela bo uwazam że zaczął robić to do czego się urodził = nagrywanie konona.

to był błąd zaglądać tutaj ponownie XD jednak ludzie nie są tak głupi jak nam się wydaje. Są dużo głupsi( ͡° ͜ʖ ͡°) zgodnie z tezą Tomasza L. (pzdr dla kumatych)