Wpis z mikrobloga

prawactwo od kilku dni opluwa Noblistkę Tokarczuk, odmieniając przez wszystkie przypadki "żydówka" i "antypolka", a prawda jest taka, że w 100% zobrazowała ten naród, zwłaszcza w temacie antysemityzmu. Nienawiść dzień w dzień, nawet na stronie ze śmiesznymi kotkami, regularnie na głównej ląduje jakiś paszkwil wymierzony w Izrael czy zarzucający Żydom absurdalne kolaboracje.
Z jednej strony nie ma sensu uogólniać czy stosować odpowiedzialność zbiorową, natomiast gdy przypominam sobie historię mojego śp dziadka, jak to w czasie II WŚ Polacy skatowali go pod sklepem tylko dlatego, że miał "za długi nos" a potem okradli z roweru i marynarki, i zestawię to z współczesnym antysemityzmem, tak podsycanym i pielęgnowanym przez konserwy, to wcale się Żydom nie dziwię, gdy patrzą w kierunku Polaków przez pryzmat tych wszystkich wyrządzonym im szkód i cierpień

#zalesie #historia #polska #tokarczuk #neuropa #4konserwy #zydzi #bekazprawakow
wanghoi - prawactwo od kilku dni opluwa Noblistkę Tokarczuk, odmieniając przez wszyst...

źródło: comment_DJ2bAGAvUmJuzdmh0E1bTo0irROL0xGp.jpg

Pobierz
  • 40
{Słońcesław z oddziału Białych Wojów Swaroga}
_____________________________________________
@wanghoi: Nie wiem co to ten antysemityzm. Natomiast jak na dłoni widać kryteria przy Noblowskich wyróżnieniach. Jak masz dredy, duże pingle, nawołujesz do walki z mową nienawiści i grozisz Polakom aby przeprosili za krzywdy wyrządzone żydom......szansę na odebranie statuetki drastycznie wzrastają. Wszystkie te plebiscyty są przesiąknięte marksizmem kulturowym.
@wanghoi Żydzi mają dużo więcej na sumieniu, niż Polacy za zbrosnie nigdy nie przeprosili, a Izrael to zbrodnicze państwo i zarówno Żydów jak i ich bliskowschodnią kolonię każdy cywilizowany człowiek powinien piętnować i nie ma w tym nic złego. To obrzydliwi judeofile tylko płaczą za każdym razem któraś z tych rzeczy jest racjonalnie krytykowana dławiąc się obrzezanym #!$%@?
@wanghoi: mi się osobiście podoba to że na wykopie jest dużo takich prowokacyjnych artykułów. Ważne jest to że pomiędzy lewica a prawicą istnieje wolna komunikacja , i oboje są trzymani w tym samym korycie.

Najlepszym przykładem jak nie powinno robić się forum internetowych jest Reddit, gdzie skrajność lewicowa jest tak wysoka, że gdy tam wchodzę to automatycznie filtruje komentarze na "controversial (kontrowersyjne)" bo tam można zobaczyć dopiero prawdziwe dyskusje które mają
@wanghoi skatowany dziadek to twoja wersja "kolegi geja"?
Poza tym nie ma co się oszukiwać, aktualnie stosunki między Polską a Izraelem nie są dobre, ale może warto poszukać przyczyn? Czy to, że ktoś jest żydem obliguje mnie do bezwarunkowej miłości do niego, mimo, że na każdym kroku pluje mu w twarz?
Czy to nie Izraelscy politycy atakują Polskę wizerunkowo aby zbyt często? Spodziewam się, że nie odpiszesz, ale przemyśl to choć przez