Wpis z mikrobloga

no nie wiem... Żona widzi na wykopie, na zdjęciu, samochód męża pod domem swojej koleżanki, zdjęcie zostało zrobione w czasie, gdy mąż "był w delegacji"... A Ty twierdzisz, że nr rejestracyjny to nie dane wrażliwe...


@Nieszkodnik: Bo numer rejestracyjny nie jest daną wrażliwą (do takich należy np. PESEL). Natomiast czy sam numer rejestracyjny można podpiąć pd dane osobowe? I tak i nie, sądy mają różne zdanie. Teoretycznie po numerze rejestracyjnym przeciętny
w którym miejscu w Płocku to znalazłeś? :D


@luteklutek: to nie moje foto.

ależ to trzeba mieć naje#ane w garach żeby robić coś takiego, zawsze dziwię się że to w ogóle komuś chce się coś takiego robić


@atrax15: takie rzeczy robi tylko mentalna bieda umysłowa, której nie stać na daną rzecz, ale chcą chociaż w niewielkim stopniu upodobnić do swojego auta marzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@atrax15: Lampy są akurat z E39. Założył fragment zderzaka z nerkami z F30. Już pomijam nawet kwestię spasowania (zobacz te logo BMW zachodzące pod maskę). Używany zderzak z F30 wyrwiesz za 200-300 zł. Tylko wyciąć, pomalować i pokleić xD Myślę, że wyszło mu maksymalnie jakieś 400 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jaki look ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
@mtriciak33: masz chyba na myśli dane osobowe... Chyba że sugerujesz, że na tablicach rejestracyjnych są informację w stylu orientacja seksualna, choroby itp bo to są właśnie dane wrażliwe.

Generalnie prawo jest skomplikowane jeśli chodzi o pojęcia, ale to zapamiętaj mniej więcej tak
Dane osobowe, bo pozwalają zidentyfikować dana OSOBĘ.
Dane wrażliwe, bo odnoszą się do wrażliwych cech człowieka.
@mtriciak33: to ciekawostka: ostatnio na fb wrzuciłem zdjęcie samochodu, bo zaparkował jak dzban - 1,5 m od krawężnika - zmniejszając i tak mały parking o jedno miejsce. Po 1-2 dniach napisała do mnie jakaś laska, żebym usunął, bo to samochód jej rodziców i NARUSZA TO ICH DOBRA OSOBISTE. XDDD Pewnie studiuje prawo. Zdjęcie ukryłem, a wrzucę kiedyś z ocenzurowaną tablicą :D