Wpis z mikrobloga

1a

Karta postaci

Instrukcja gry

Discord graczy

Wątek do pytań (lub na discordzie)

- (...) musimy działać ostrożnie. Bardzo ostrożnie. - powiedział Zakochany Sęp.
- To prawda, im dłużej biali nie wiedzą gdzie jesteśmy tym lepiej. - podjął temat Lecący Orzeł. - Trzeba ukryć ciała i zaszyć się w lesie w górze potoku, tam założymy obóz. Zanim blade twarze nas tam znajdą zyskamy trochę czasu i nie utracimy efektu zaskoczenia.

- (...) drugi oddział powinien zebrać się w lesie między Świętą Górą, a plugawym miastem bladych, chciwych bladoczaszek. Dzięki temu, nawet jeśli jakimś cudem miasto dostałoby informację o ataku na górę, to jesteśmy w stanie przechwycić ich posiłki i zapobiec okrążeniu nas. - powiedział Kolorowy Jelonek.
- Skoro już koniecznie chcesz atakować wodzu, pozwól sobie pomóc, oddział Jelonka odetnie drogę ucieczki białym i będzie stanowić wsparcie, a także nie pozwoli na zaskoczenie was. - zwrócił się do wodza Lecący Orzeł.
- W porządku. Jednak dziwię się wam. Tam w górze czeka sława wojownika, a wy chcecie sobie siedzieć w krzakach i wypatrywać wieśniaków…

- (...) Niech zielarze zademonstrują swoje zdolności i opracują jakieś narkotyki albo specjalne chrupki dla wilków. Niech zrobią tak mocny towar, żeby te były w stanie ponieść na swoich grzbietach jeźdźców - powiedział Wilczarz.
- Co?
- Kto to powiedział? Reniferze, Sandale, bierzcie pół.
- Ja to powiedziałem - powiedział Wilczarz - i jeszcze nic dzisiaj nie paliłem.
- Na wilku? Jak na koniu?! Hahahaha!
- Teoretycznie jest to możliwe - podjęła Powolna Agonia - starożytne podania naszego ludu mówią o wilczych jeźdźcach. Jednak taki wysiłek bardzo by obciążał te zwierzęta.
- Są z nami bracia z plemienia Kri! Oni się znają na zwierzętach.
- Spokojnie - włączył się Spizgany Renifer - Łatwizna. Kici kici Kiełtas! Masz bucha! Weź! Aj. Szkolenie wilków zaczniemy od nauczenia ich picia yerby.
- Biały Sandale, jesteś z nami?
- ...
- Biały Sandale?!
- Widzę to… Jak już będziemy mieli wilczych jeźdźców, to… to trzeba zbudować dwie w #!$%@?ę wielkie góry. W jednej będą mieszkać złote ptaki plujące piorunami, w drugiej zgarbione niedźwiedzie z pazurami wielkości człowieka… Ale faza, ja #!$%@?...
- A w ogóle to dlaczego ta jebnięta baba wozi po obozie głowę wiewiórki w koszyku?

*

Podejmij decyzję co robi twoja postać plusując po jednej opcji z każdej kategorii: Postawa wobec niebezpieczeństwa, akcje przygotowawcze, akcje główne. Akcja indywidualna zajmuje akcję główną. Czas do
czwartku 12.12.19 23:59**.

#kilofyirewolwery
Akumulat - 1a

Karta postaci

Instrukcja gry

Discord graczy

Wątek do pytań ...

źródło: comment_kHAsfWu9f2E4MgiFuRyARvHuEGAq5x1P.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
Rozpoczęcie prac przez zielarzy nad sterydami dla wilków, aby można było użyć ich używać jako wierzchowców. (wymagany udział zielarzy, każdy może pomóc, ale zielarze i szamani mają większy wpływ na postęp prac)
  • Odpowiedz
Ukrycie zwłok oraz zatarcie śladów, tak żeby biali nie wiedzieli o powrocie indian. Założenie bazy wypadowej w dobrze ukrytym miejscu
  • Odpowiedz
Wyprawa wojenna do Tsahoo desay, zwany przez białych potok Kozinka - uczestniczący otrzymują plemienny przydział strzelby i konia. W przypadku wyczerpania zapasów, kto pierwszy ten lepszy
  • Odpowiedz
Wsparcie wyprawy wojennej drugim oddziałem. Wyprawa przechwytująca ludzi uciekających z góry lub posiłków jadących z miasta.
  • Odpowiedz
Opracowanie przez zielarzy sterydów dla wilków, aby można było użyć ich używać jako wierzchowców. (wymagany udział zielarzy, każdy może pomóc, ale zielarze i szamani mają większy wpływ na postęp prac)
  • Odpowiedz