Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:00:01, Środa, 11 grudnia 2019. Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela. Słońce podniesie się dziś o 07:57. Będzie oświecało nas 7 godzin i 25 minut, w zenicie znajdzie się o 11:39 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:52, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?

micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 38
  • Odpowiedz
@micke: Jak to miło tak z rana się przywitać ze wszystkimi : D. Miłego dnia życzę zarówno zgromadzonym, jak i niezgromadzonym : ). Za 6h kolos z farmakognozji, ale i tak nastroje jakieś lepsze, jak tak wszyscy uprzejmi dookoła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke: Dzieńdoberek Tobie, wszystkim nademną i podemną a tym z boku i po ukosie również.
Jest tak jak mówicie, środa to już połowa tygodnia. Ci silni zostali, słabi wyruszyli się - co widzę po ilości wolnego miejsca w tramwaju. W poniedziałki i wtorki czuje się jak sardynka w puszcze, dziś, w środę, jestem w stanie obrócić się w koło własnej osi i mogę trzymać się słupka a nie drugiego człowieka ,
  • Odpowiedz
@FKSSM: @Pelit: @wynalazek_one: @Sikorka2017: @Bumelanzownik: @Formbi: @unizony_czlonek: @Stalowa_Figura: @Sikorka2017: @n1c3: @Kalmuk32: @jacobs0n:

Dzień dobry! U mnie w biurze już święta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wracam do starego zwyczaju którego zaprzestałem w zeszłym roku aby na święta olampkować biurko.

Miłego dnia jest już 8.30, więc już widno za oknem! O i dostałem sms rano że #wykopaka czeka
micke - @FKSSM: @Pelit: @wynalazekone: @Sikorka2017: @Bumelanzownik: @Formbi: @unizon...

źródło: comment_fCnOAVXS2VRj2EhznRNVNggkYV8l5W2T.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak już wspomnieli poprzednicy, dzisiaj środa. Do końca roku zostały już tylko 2 środy. Rano było sporo skrobania, termometr w aucie pokazywał -7°C ( 19,4 Fahrenheit), ale to przy gruncie. Najbliższe dni będą podobne, temperatury na czwartek i piątek to trochę poniżej zera, bez opadów. Trzymajcie się w ten środek tygodnia, już można powoli odliczać czas do weekendu. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz