Wpis z mikrobloga

Odsłuchałem, rozmowę z Moniką i stwierdzsm, że ta kobieta nie ma nic konkretnego w głowie. Podobnie jak Major. To ich łączy. Ten sam dość niemiły ton rozmowy na zasadzie odczepcie się, dajcie mi spokój. Chce pomóc majorowi nie z sympatii czy jakiś innych moralnych pobódek. Tylko bo widzowie sś źli i niszczą Majora.
Na wąchanie nitro też rozkłada ręcę. Zwolenniczka Kucerii się znalazła. Naprawdę nie rozumiem jej motywóe. Dziewczyna w ogóle się nie orientuje w uniwersum , nie jest ani fanką uniwersum, ani nie chce się w je zagłębiać przez co już dochodzi do kardynalnych błędów. Np ppżyczając Kononowi 700 złotych wierząc, że się je odzyska. Czy wierząc, że jest z Kononem dogadana. Tak na gębę. Chyba, że go czymś przekupi.
Nie sądze by przeprowadzka wypaliła.
Nie sądzę nawet by Major ppfatygował się przyjszdem do krakowa. Być może afera z kamersmi to wstępna rozgrzewka by Majora nastawiać przeciwko Monice. Poza tym wydaje mi sie, ze Major bedzie sie bal nowego miasta z dala od znajomych kątów. I jeszcze Pawełek ze Sławkiem muszą się zgodzić na przeprowadzke. Z bielska do Krakowa bliżej ale Major bez konona nie wygeneruje takiej kasy. Ogólnie życzę Monice by przeprowadzka majora jedak się udała. Trzeba wiedzieć kiedy zejśc ze sceny.
#kononowicz #patostreamy
  • 5