Wpis z mikrobloga

@peterpan: a kto ma wyłączność na świadomość?

@miki4ever: ten przypadek nie dziwi mnie tak mocno jak elektorat JKM :)

@taknie: chyba jestem kryptoszowinistą i pseudogentelmanem, bo się zaśmiałem, ale wstydzę się przyznać

W ogóle to kobieta jest totalnym przeciwieństwem mnie. Prawicowa światopoglądowo i gospodarczo lewicowa. Jak jej powiedziałem, że na egzaminy na studiach nie chodziłem w garniturach, tylko normalnie ubrany to widziałem jak tracę w jej oczach 20 w
@marcin-: z tego co mówisz wynikałoby (do wyboru):

- że ludzie często zmieniają poglądy

- że ludzie nie mają poglądów tylko wybierają kierując się dziwnymi kryteriami

- że tak naprawdę tak mocno się ci politycy między sobą nie różnią

Ciekawe jaki procent Palikotowego elektoratu to katolicy. I czy jest ich więcej niż w sumie wyborców JKM.
@parachutes: Nie dziwi mnie to. Przecież SLD wygrywał wybory nie raz, a ludzie byli tak samo religijni.

W ogóle to kobieta jest totalnym przeciwieństwem mnie. Prawicowa światopoglądowo i gospodarczo lewicowa.


Może poglądy ekonomiczne uznaje zatem za istotniejsze?

@miki4ever: A ja znam przypadek, gdzie w małżeństwie to żona decydowała na wyborach za oboje. Różnie to bywa, płeć nie ma tu znaczenia :).
@miki4ever: No i prawidłowo! Po co się męczyć na pisemnych egzaminach. Nie rozumiem argumentu o braku szacunku wobec wykładowcy. Skoro przez cały rok chodzilem normalnie ubrany na jego wykłady, to teraz nagle go obrażę tym? :) No i większość wykładowców na mojej uczelni to normalni, postępowi ludzie. Oceniają wiedzę, a nie wygląd. U mnie proporcje na egzaminach to było 50/50 jeśli chodzi o ubranie. Na ustny oczywiście wskakiwałem w garniaka.

Na
@fir3fly: Nie wiem czy ludzie byli tak samo religijni, wydaje mi się, że to się mocno zmieniło w ostatnich latach i w kościołach poza najważniejszymi świętami jest dużo mniej ludzi niż onegdaj. Onegdaj. Jest takie słowo prawda?
@parachutes: Nie no, po prostu wtedy bylo z 40 stopni i bym chyba umarl w dlugich spodniach. Zreszta wykladowcy tak samo sie ubierali. Niestety ustnych egzaminow nigdy nie mialem. U mnie proporcje byly 0/100:)
@parachutes: Tzn. wiesz, ja nie mam nic przeciwko, jak komus tak pasuje to moze i w sukni slubnej isc.

Dla mnie liczy sie jednak pewna wygoda, jak ostatnio byly upaly i jechalem do klienta to nie mialem marynarki i koszuli z dlugim rekawem, bo bym chyba zszedl, tak samo klient nie wygladal jak pingwin przy takiej temperaturze:)
@parachutes: Jeżeli były pomysły koalicji PiS SLD to co jest dziwnego, że konserwatywna katoliczka głosuję na tych drugich? Najbardziej pasuje ta Twoja trzecia odpowiedź. W sejmie każdy z każdym mógłby się dobierać.