Wpis z mikrobloga

Jak podchodzicie do opóźnień i refundów? Zamówiłem zabawkę za $3 i zamiast max. dwóch miesięcy szła trzy. Refund już dostałem, porzuciłem wszelką nadzieję, a tu nagle po miesiącu niespodzianka.
Niby jest umowa - dostarczą do 60 dni, albo full refund, ale z drugiej strony towar jednak przyszedł i teraz jest za free, majfriend jest stratny
#aliexpress

Twoje podejście do refunda

  • Umowa to umowa, 60 dni minęło, zwrot się należy 67.6% (23)
  • Oddaj kasę, żeby miał na miskę ryżu 26.5% (9)
  • Kara musi być - dolar odeślę, reszta moja 5.9% (2)

Oddanych głosów: 34

  • 9
@blantek: no właśnie nie miałem żadnej opcji. Jest taka przy processing time, teraz było dispute, albo potwierdzenie odbioru.
@RudyLis: nie wiem, mogę się dogadać przez paypal, albo kupić drugą zabawkę, powiedzieć żeby nie wysyłał i od razu klepnąć, że dostałem
@RRybak: Wlaściwie to refund się należy, bo jakby nie patrzeć nie dostałeś towaru na czas - jeżeli jednak chciałbyś zwrócić kasę i uważasz, że tak będzie w porządku to oczywiście możesz to zrobić ale czy jest sens się teraz o 3$ kłopotać z paypalami, troche bez sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@RRybak: ja kiedyś dostałem refumd i po 2 tygodniach przyszło. Napisałem do majfrenda i dogadaliśmy że kupię jeszcze raz, zapłacę a on nie wyśle. Oczywiście napisałem w komentarzu żeby nie wysyłał. Kupiłem, zapłaciłem i po tygodniu kliknąłem że mam. Efekt taki ze mam 2x to samo bo debil nie ogarnął i wysłał. Taka sytuacja...