Wpis z mikrobloga

@promateosz: Kusznik dostał morale, a prócz tego, że zombie jest wolny, to jeszcze jako na nieumarłego, nie działają na niego premie od morale i szczęścia - pomimo artefaktów czy zdolności, nieumarli nie dostają żadnych bonusów.

Tylko to nie kusznik, a łucznik xD

@Rabke:
U nas jest łucznik, w angielskiej wersji archer (marksman to ulepszona jednostka, w polskiej wersji w końcu jest.... KUSZNIK)

DOBRA! Teraz już wiadomo o co chodzi w
@sejbr: Stary, czepiasz się o szczegóły. W grze jest kusznikiem, gram w wersji angielskiej i mam #!$%@? jak ktoś sobie tłumaczy. Zresztą mam wiele swoich tłumaczeń pochodzących za dzieciaka: na rtęć mówię garnki, na klejnoty mówię perły (nie wiem czemu - tak się nauczyłem i tak mówię). To jest właśnie magia Hiroska 3. :)
@promateosz:

W grze jest kusznikiem, gram w wersji angielskiej i mam #!$%@? jak ktoś sobie tłumaczy.

U nas jest łucznik, w angielskiej wersji archer


Możesz sobie nazywać tą jednostkę 'husarzem z strzelającym mieczem' czy 'wilkołakiem z karabinem maszynowym'... Możesz nazywać cukierki perłami (wut, perły są białe... lub perłowe lol) czy kociołki garnkami

TO JE ŁUCZNIK Z KUSZĄ I KONIEC DYSKUSJI!

@sejbr: > Orzełek -> Dodatkowy ruch, łucznik of kusza strzela sobie w zombie, które jest wolne w #!$%@?.... chyba o to chodziło, hyhy hehe meme is ded bois.

@Kimtchie: > Bardziej o to chodzi, że kuszami często robi się tzw. Churchyardy gdzie jest ok 100 zombiaków a Ty masz tylko kuszników. Kusze (i ogólnie większość strzelających jednostek) są szybsze od zombie, więc je kajtują i tłuką, a przy moralce (orzełku)
@anoysath nieulepszony strzelec, jednostka której chyba nigdy nie używałem xD nawet na 160 % masz dość hajsu żeby w pierwszej turze im ulepszenie postawić.

Necro ma biedę na 2 poziomie ale wilczy rycerz jest chyba jeszcze gorszy. Co z tego że dość szybki i 2x bije skoro ma 10 HP, tyle co centaur z bastionu.