Wpis z mikrobloga

#wykopaka

Mam i ja ()

Baaaaardzo chciałbym Ci @kurlapejter podziękować za wiele radości, którą ta paka sprawiła mi i mojemu różowemu, bo dorwała się do słodyczy. W momencie pisania moja luba pałaszuje właśnie mambę, a ja pierniczka (są rewelacyjne)

Dziękuję za list. To fantastyczna idea, gdyż mimo tego, że na co dzień przebywamy na portalu ze śmiesznymi obrazkami, porzucamy wirtualny świat i obcujemy z materialnymi słowami przelanymi na papier.

Miałeś arcytrudne zadanie, bo 90% moich wpisów to komentarze pod tagiem #kuchennerewolucje (pozdrawiam cały tag i przepraszam za wywoływanie, ale wzruszony jestem). Słodkości trafione w punkt, coś czuje, że przybędzie mi kilka kilo jeszcze przed Świętami :) Tym bardziej, że popijać słodycze będę świetnym piwem (Svyturys przypomniał mi czasy liceum ponad dekadę temu, gdy o piwe kraftowym w PL jeszcze nikt nie słyszał :) )

No a w Sylwestra będę grał w grę! Jeszcze nie wiem czy na pececie, czy w planszówkę, ale obie na pewno wypróbuję (planszówkę jak wątroba pozwoli).

Dziękuję też za pozostałe gadżety, w chłodne dni na pewno się przydadzą.

A pozostałym życzę otrzymania tak cudownych #wykopaka to wspaniałą idea - szczególnie jak trafi się na taką parę
Pobierz
źródło: comment_cdJ7RcVpyqiHJuEJcKWZbWiVGVnofyzy.jpg
  • 14