Wpis z mikrobloga

Dobra co wyście tu #!$%@??! Wracam z #pracbaza i widzę takie coś to mnie trochę ze skarpet wypierdzielilo. I stwierdziłem, że ilość kilometrów mnożę x10. Jutro dodam post ile mam do odrobienia.
Na końcu chciałbym wam serio podziękować za to, że daliście mi taki pozytywny odzew czuję się teraz zobowiązany mówić wam o moich postępach.

@simperium Ciekawa teoria z tymi komórkami coś w tym jest. A jeśli chodzi o kwestię nawyku to mam nadzieję, że stworzę go szybciej. Mogę Ci polecić książkę siła nawyku warta przeczytania.

@Damian1998 Racja! nie ma co sobie jakieś ideologi do tego dopowiadać tylko po prostu #!$%@?ć

@BarkaMleczna Nie chce się ograniczać jeśli chodzi o jedzenie za bardzo w sensie jakościowym zróżnicowanym bardzo lubię makarony i chlebek oczywiście 100% żytni i makaron nawet z pełnego przemiału np. groszku.

@grubyy Widzisz ja własnie zauważyłem to, że zaczynam wracać. Dawaj teraz jeszcze bardziej jak widzisz, że już się da. Powodzenia!

@agent-cooper Świetna rada mordeczko wrócę tylko z odrabiania mojej syzyfowej pracy, którą sam sobie narzuciłem i będzie odpalany exel i na koniec każdego miesiąca będę wam go wrzucał.

Odpowiadam dalej na #odnormikadochada

#mirkokoksy #challange #motywacja #biegajzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz