Wpis z mikrobloga

#codziennienowydumbphone nr 6: Sony Ericsson T630, 2003r.

Najważniejsze kłirks & ficzers z ulotki:
- ekran 128 x 160px, 65k kolorów
- zdjęcia z aparatu w rozdzielczości 640x480px
- bateria 770 mAh
- łączność Bluetooth
- pamięć 2 MB

Zapraszam do obserwowania mojego tagu, gdzie codziennie publikuje ulotki opisujące stare telefony sprzed ery smartphonów.

#telefony #ciekawostki
gonera - #codziennienowydumbphone nr 6: Sony Ericsson T630, 2003r.

Najważniejsze k...

źródło: comment_Wdj4JYoiCy4lHzmcwiMkXqTkJSWsprLp.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@gonera: uuu, 65 tysięcy kolorów, już nie było żartów. Nokia 7650 miała na ten przykład tylko 4096. Fajny był ten ich OS z różnymi wbudowanymi programikami, ja używałem już K550i, ale te starsze już to rozwijały. Pamiętam też że nieraz w telefonach tej generacji czyściłem styczniki od joya znajomym.
Zaciekawił mnie za to ten Gameboard EGB-10, tego nie kojarzyłem :D i w ogóle jaki przytyk w stronę Snake'a na monochromatycznej Nokii,
Odczuwam_Dysonans - @gonera: uuu, 65 tysięcy kolorów, już nie było żartów. Nokia 7650...

źródło: comment_sNmVOokbqE5XizI0LT9dhM9VOTbCaRM0.jpg

Pobierz
@gonera: ta seria byla super, szczegolnie pozniej jak mozna bylo gadu gadu w weraji mobilnej obslugowac. No i mp3 i seria walkman. Mozna bylo poczuc ze technologia ruszyla z kopyta. Moze nie 2003 ale 06 czy 09 uzywalem nawet jako modemu mobilnego jak padla siec domowa (ok starzy odcieli internet ;) ). Smartohone obecnie to 90% whatsapp + messanger i podcasty wiec nie ma tak duzej roznicy. Ba, na kilka lat