Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że przy nowych kontach drop z paczek jest #!$%@? w kosmos? Trochę to jest chore, że ea zamiast wspierać kogoś kto siedzi w tym gownie tyle lat dostaje jakieś padło. Ja zakładam nowe konta i robię tylko te sbc z zaawansowanych. Trafiłem na początku griezmanna, ben yedera 85, i jakieś inne karty. Jak otwieram paczkę za zrobienie hybryd narodowych to nie ma nic mniejszego niż 86. Dzisiaj to xd

#fut
Pobierz Litwwin - Zauważyliście, że przy nowych kontach drop z paczek jest #!$%@? w kosmos? T...
źródło: comment_CaTpNnGUQrhjDHGUHsGjmoacKRl4KhTo.jpg
  • 13
@Litwwin: tak na logikę, chcą zachęcić nowych klientów, którzy później się wciągną i prawdopodobnie w jakiś sposób uzależnia. A ci już uzależnieni i tak będą grać, ea rzuca im czasem jakiś ochlap w postaci totwa za 15k, na zachętę i tak leci to życie w tym fucie ¯\_(ツ)_/¯
@Litwwin ja na fife20 tak sie #!$%@? ze w połowie października #!$%@? to w #!$%@?.

Mowie po jakis 2 tyg a zagram se na bota, wbilem jakas tam gownorange za sb i jeb mega opening 2 paczek a tu jeb jeb jeb hazard za 430k(tyle kosztował) no i wróciłem do fifki i dropy sie skończyły i tak leci to zycie w tym fucie.
@Litwwin: No ta, może tylko w moim przypadku tak to działa. Na głównym koncie otworzyłem za 1500zl na początku to wyleciał Aguero. Teraz raz na jakiś czas zrobię to sbc na nowym i zawsze coś wyleci, nawet Rakitic.
Na nowym koncie wystawiam stroje x2 + herb po maksymalnej i kupuje z głównego xd