Wpis z mikrobloga

Potrzebuje dostać recepte na insuline. Niestety przychodnia w której jestem zapisany nie ma dziś miejsc i moge najwyżej umówić sie na jutro XD jak pojade teraz to szpitala to mi wypisza? ewentualnie gdzie moge sie z tym zgłosić? #wroclaw #medycyna #cukrzyca #pytanie
  • 27
  • Odpowiedz
potrzebuje jej w sumie na już dlatego pomysł z czekaniem do 18 i jechanie do szpitala np na brochów jest ostatecznością (raz tak robiłem)
  • Odpowiedz
@ampap: jesli masz jakies poprzednie recepty, zaswiadczenia od lekarza itd. To w aptece powinni ci w takiej sytuacji sprzedac, a recepte doniesiesz po wizycie u lekarza.
Mozesz probowac isc na nocna i swiateczna pomoc medyczna. Aczkolwiek tempe dzidy z rejestracji w twojej przychodni, powinny w podskokach #!$%@? do gabinetu i ci ta recepte ogarnac, skoro masz u nich historie leczenia.
  • Odpowiedz
@ampap: szczerze, to sugerowalbym zadzwonic na infolinie do NFZ i zapytac co w takiej sytuacji. Na moje twoja przychodnia powinna stanac na wysokosci zadania, zwlaszcza ze to jest recepta czyli 5min zabawy na kompie, a nie wizyta diagnoza i wywiad z pacjentem.
  • Odpowiedz
@ampap: Ja bym się z nimi kłóciła, bo to jest awaryjna sytuacja, MUSISZ mieć insuline, przypomniałeś pani w rejestracji o stanie zagrożenia życia? Serio walcz, postrasz kontrolą z NFZ xDD
  • Odpowiedz