Wpis z mikrobloga

@albertmilosz a uda ci się znaleść dwie sobie codziennie? To chyba graniczy z cudem tym bardziej że dopiero zaczynasz, najpier znajdź tyłu klientów i zacznij zarabiać A później zajmij się rozliczaniem
  • Odpowiedz
@iniacz: Skoro działalność muszę zarejestrować od przychodu połowy minimalnej (na tą chwilę 1150). To w jaki sposób US udowodni mi, że zarobiłem więcej, albo jak ja się wybronię, że zarobiłem mniej, skoro nie wystawiam żadnych potwierdzeń...?
  • Odpowiedz
poza tym cwaniaki z US mogą po prostu do Ciebie zadzwonić i się z Tobą umówić na korepetycje, a na koniec jak zobaczą, że tych korków nie wpiszesz do ewidencji to jesteś załatwiony


@e_do_ipi_plus_1: sugerujesz, że jakiś pracownik US zrobi taką akcję, aby sprawdzić podatnika o przchodzie 1,5k/msc?
  • Odpowiedz
@PanHagrid: Kanarów nie ma w każdym autobusie, każdego, kto ściąga z torrentów, też nie złapią. Sugeruje, że jak będą chcieli to mogą. Poza tym każdy podatnik na nierejestrowanej działalności ma taki dochód, więc sprawdzają.
  • Odpowiedz
@Drakii: Jakbyś pisał poprawnie, to by się nie znalazł. Sam mnie sprowokowałeś. Nie odpowiedziałeś mi na pytanie, co to jest ta póka.
  • Odpowiedz