Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Africa specjalnie dla was. Już 07:00:00, Wtorek, 10 grudnia 2019. Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana. Słońce podniesie się dziś o 07:56. Będzie oświecało nas 7 godzin i 26 minut, w zenicie znajdzie się o 11:39 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:53, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?

micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 25
  • Odpowiedz
Witajcie (ʘʘ) dzień zimny lecz słoneczny, dziś popołudniu czeka mnie notariusz i ostatnia prosta do własnego M (òóˇ) miłego dnia( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @bolorollo @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy Dzień dobry! Dzisiaj trochę później niż zwykle ale w pracy dostałem takiego operatora koparki, że stwierdziłem: lepiej sam wsiądę i będę kopał.
wynalazekone - @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalow...
  • Odpowiedz