Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Story time. Bylem w przychodni, przede mna 15 osob. Niewiele myslac usiadlem w niewygodnym plastikowym krzesle i przesiadalem sie blizej gabinetu, wraz z uplywem czasu i skracaniem kolejki. Niecale 2 h pozniej zostalem tylko ja i 2 kobiety, ktore doszly za mna, nota bene dobrze zachowane, na pierwszy rzuk oka, narowiste #milf, jedna po 40, druga po 50. Z racji swojego wzrostu i towarzyszacym jemu obciazeniu kregoslupa, szczegolnie po siedzeniu w wysoce nieergonomicznych krzeslach przez dluzszy czas, postanowilem wstac i sie poprzechadzac z korytarza w korytarz, pochylajac glowe w drzwiach, zeby sie nie wyrznac. I zaczelo sie: "Ooo, Anon, ale pan wysoki", "Anon, ile ma pan wzrostu?", " Na pewno w kosza/siate Anon pan grales", "Ooo, kobiety lubia wysokich", "A ja tez kiedys mialam takiego wysokiego", "A ja tez mialam", "A, bo mezczyzna nie moze byc nizszy od kobiety", "A, bo przy wysokim to sie czuje kobieta bezpiecznie", "Anon, a masz pan dziewczyne?", "A dziewczyna tez wysoka?", "A dziewczyna na pewno szpilki nosi" i tak dalej, i tak dalej. Oczywiscie ani nie potwierdzilem, ani nie zaprzeczylem, ze mam powodzenie u kobiet, ani czy jestem zajety, bo musialbym zburzyc ich swiatopoglad, jako iz sam dobrowolnie zrezygnowalem z uczestnictwa we wspolczesnym rynku matrymonialnym. Zalatwilem co swoje u lekarza i odszedlem odprowadzacy ich wzrokiem i usmiechami. Moral z tego taki, ze wzrost ma znaczenie nie tylko dla mlodych, ale i dla nieco dojrzalszych kobiet. #oswiadczenie #wzrost #takbylo #przegryw
  • 5