Wpis z mikrobloga

Jak powszechnie wiadomo chłopak i dziewczyna to normalna rodzina, a jakiekolwiek inne konfiguracje są niezgodne z naturą i prowadzą do wychowania degeneratów i dewiantów... oh wait.

Sanna Marin urodziła się 16 listopada 1985 roku w Helsinkach. Pochodzi z rodziny homoseksualnej – była wychowywana przez swoją matkę i jej partnerkę.

Oprócz ojczystego języka fińskiego posługuje się także szwedzkim, angielskim i niemieckim.


Ciekawe co zrobią niektórzy członkowie parlamentu jeśli odwiedzi Polskę z wizytą dyplomatyczną. W końcu to reprezentantka tęczowej zarazy i homolobby.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #lgbt #konfederacja ^.^ #polityka
Kozajsza - Jak powszechnie wiadomo chłopak i dziewczyna to normalna rodzina, a jakiek...

źródło: comment_I34ssxcZir3xQfvwo5v7VRQB1AOxsg1v.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kozajsza: ale czemu od razu tak agresywnie, ech ta tolerancyjna lewica. Tylko się pytam co autor miał na myśli, bo poza wypisaniem, że kobieta urodziła się w Helsinkach i wychowały ją lesbijki napisał TYLKO I WYŁĄCZNIE o znajomości 3 języków jakby to było jakieś k---a w------e z kosmosu osiągnięcie xD
  • Odpowiedz
@CherepakhaNinja: inną kwestią jest to czy jest nauczanie, a to czy potrafi się gadać. sorry, ale w moim technikum równoległa grupa z niemieckiego umie tylko jedno zdanie powiedzieć. jakie?

  • Odpowiedz
@Kozajsza: Z tego co widze to najwazniejsza informacja o premier Finlandii w tym przekazie jest to ze wychowaly ja lesbijki i zna 4 lezyki. Wynikac z tego moze ze to kolejny chochol na miare Biedronia i Grodzkiej gdzie dany polityk wybija sie na tozsamosci a nie na jakis szczegolnych umiejetnosciach. Ha tfu na lewice bo wam jedyne co wychodzi to "bycie".
  • Odpowiedz
@Satan696: Ukończyła też prawo administracyjne i była ministrem transportu. Została najmłodszym premierem świata. To mało?

To może przypomnij mi osiągnięcia np. wielkiego idola wykopków Krzysia Bosaka, niemal 40to letniego bumelanta na utrzymaniu rodzinki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ha tfu na niego, jedyne co mu wychodzi to "bycie".
  • Odpowiedz
Z tego co widze to najwazniejsza informacja o premier Finlandii w tym przekazie jest to ze wychowaly ja lesbijk


@Satan696: oczywiście, że tak bo widzisz chodzi o to żeby wywołać ból czterech liter u takich zacietrzewionych osobników jak Ty, dałeś się podejść jak przedszkolak
  • Odpowiedz
@bombastick: ale mi to szczerze wisi czy ja wychowala homo czy heteroseksualna para, ba wiekszosc czasu tego typu tematy ograniczam do wykopania znaleziska o kolejnej homo pato parze. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Satan696:
- (L) ona zna 3 języki
- znajomość 3 języków to nie jest jakieś super wielkie osiągnięcie
- (L) ale Polacy zagramanico nawet jednego nie znajo
- co to ma do rzeczy? Serio, znajomość 3 języków to nie jest olbrzymie osiągnięcie na skale kraju
- (L) ale bosak nie
  • Odpowiedz
To może przypomnij mi osiągnięcia np. wielkiego idola wykopków Krzysia Bosaka, niemal 40to letniego bumelanta na utrzymaniu rodzinki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kozajsza: najlepiej niech pokaże co sam w życiu osiągnął po za żółtym kolorem na wykopie
  • Odpowiedz