Wpis z mikrobloga

Siemanko wariaty z #azeroth, szybka sprawa odnośnie #worldofwarcraft - jako, że zapowiedzieli możliwość transmo legendarek w przyszłym patchu, znalazłyby się 3 osoby do pomocy zrobienia blood infusion na Shadowmourne'a w ICC? Ostatnia infuzja, przy której muszę ugryźć 3 osoby - jedyne wymagania to postać w alliance na poziomie minimum 90+. Jestem w stanie zaoferować swoją pomoc w taki sam sposób (mam 2 postacie w ally i ok. 11 w hordzie w razie co), mogę rzucić małym zaskurniakiem, ewentualnie mogę pomóc w jakikolwiek inny sposób, siedzę na Burning Legion. Also mogę udostępnić cotygodniowy lockout na LK25hc, jako że mam już mounta, w razie co będzie Twój ;)

Wszystko zajmie max 15 minut, tak wiem, że jest sposób na zrobienie solo - niestety nie mam tyle altów w ally. Liczę, że jest tu paru ludzi co też by chciało zdobyć najlepszy toporek w grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wow
  • 6
  • Odpowiedz
@szukammamy: bo na warku mainie w hordzie mam, a że jestem głupi to chce mieć na swoim warku dwarfie xD Czemu to już napisałem, możliwość transmogryfikacji w przyszłym patchu legendarnych przedmiotów. Nie mam pewności, czy nie trzeba mieć na danej postaci wbitej legendarki, a że Q chain na shadowmourna jest w miare prosty poza tym etapem + daje jakiś tam gold (a właśnie, chętnie oddam za dużą zniżką przedmioty z chesta
  • Odpowiedz