Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@helmutt: albo masz okropnego pecha albo czymś zasłużyłeś, bo ja tam robię zakupy średnio 3 razy w tygodniu i wszystko zawsze było w porządku, obsługa klasa, elegancko wszystko ułożone, ogólnie klasa. Minusem to mnóstwo ludzi, no ale ciężko to zaliczyć do wad sklepu
  • Odpowiedz
@Goronco: Biedronka, może mają burdel i brak cen na artykułach, ale ostatnio wprowadzili kasy samoobsługowe więc wielki plusik dla Biedronki. No i nie mówiąc o tym, że w Lidlu tydzień włoski czy hiszpański to zazwyczaj tydzien niemiecki lub holenderski (jak chociażby z ostatnim tygodniem włoskim w Lidlu, gdzie większość artykułow była wyprodukowana w DE xD)
  • Odpowiedz
@Goronco: nie mam nigdzie obok siebie Lidla niestety, byłam w nim dwa, może trzy razy. A słyszałam wiele dobrego, przez co jeszcze bardziej żałuje
  • Odpowiedz
@mwzorek: No nie wiem czym mogłem zasłużyć .. może zostawianiem średnio 5-7 stówek tygodniowo, albo tym, że robię zakupy z 2 miesięcznym dzieckiem... Tam jest "czysto" tylko do 14:00 później ten sklep zamienia się w chlew. Osobiście już mam dość tego faszystowskiego sklepu, a tak w ogóle to parówa im w usta za nieodprowadzanie podatków w Polsce.
  • Odpowiedz
@DamianooTrucker: 90% tych lokalnych miesnych zaopatruje sie w tej samej hurtowni pod miastem, wyciagaja z vacum i strugaja pawiana o wiejskim miesku( ͡° ͜ʖ ͡°) sam jak szukalem kiedys miesa do wedzenia to to przerabialem. Fakt te mieso jest lepsze niz karkowka z biedronki za 9.99 kg ale wierzcie ze stara kryystyna z mezem nawet jak ma prlowska lodowke i stolik do rąbania schabu to i tak
  • Odpowiedz