Wpis z mikrobloga

@Goronco: #!$%@?, w Krakowie w okolicach Bronowic, a szczególnie na Conrada jest syf nie gorszy niż w biedronce z początku lat 90tych, śmierdzi, mięso jest często stare - syf w alejkach - a dodając ich ostatni niemiecki wymysł i kasjerki nabijają na akord byle szybciej to #!$%@? ich sklepy. Człowiek musi spakować zakupy za kilka stówek w 15 sekund, bo inaczej kasjerka zaczyna spychać na ziemię zakupy, ciekawe czy szwabów też
  • Odpowiedz
@Kwasnytoja: Lepsze takie niż te które są ostatnio w Lidlu, i skasują Ciebie #!$%@?ąc Ci pół zakupów na ziemię, następnego klienta i są na tyle szybkie, że zdarzyłem już zapłacić 3x za czyjeś zakupy bo w Berlinie wydali rozkaz kasowania polaczków tak szybko, żeby się zesrali przy kasie pakując zakupy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: Lubię obydwa sklepy, birdra ma fajne ciperki, nabial i paczkowane szynki a Lidl ma spoko alkohole, świeże mięsa i warzywa, ale przez to że mam 4 Biedronki w mieście i ani jednego Lidla to korzystam z biedry, od biedy Aldi i Intermarche
  • Odpowiedz
@FilodendronMonster Akurat ja zawsze chodzę do Auchana i jestem bardzo zadowolony. Ceny bardzo przyzwoite, obsługa w porządku, czysto jest. Ale to zależy od sklepu, bo np. hipermarkety Auchan to faktycznie syf kiła i mogiła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mogę przyznać że faktycznie niektórych rzeczy w bierze jedt większy wybór, ale w Lidlu wydaje mi się lepsza jakość mimo wszystko

@Goronco: teraz Lidl odpuścił z wyborem ale pamiętam czasy kiedy Lidl miał potężny wybór, wrzucał mnóstwo produktów a'la premium, robił tygodnie różnych narodów a biedra dopiero zaczynała zgapiać od nich.
Co do jakości to praktycznie nigdy nie miałem wtopy w Lidlu a w biedrze mam zawsze poczucie, że chce mnie
  • Odpowiedz