Wpis z mikrobloga

@Stryjekmod: A ja myślałem, że gdyby nie Sapkowski to, by nie było Wiedźmina. Ale ze mnie głupi wykopek xd Oczywiście przyznaję, że miał swój udział w tym, że Neflix się zainteresował ekranizacją Wiedźmina, ale potem został odcięty.
@kwmaster: Jeden z bodajże kilkudziesięciu producentów, a gdy przychodzi odpowiadać na pytania w wywiadach, za co konkretnie odpowiada to się zaczyna jąkać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Został wydymany bez
@joe777: Nie został odcięty, przecież executive director ma wiecej do powiedzenia niż reżyser jednego odcinka... Miał swój wielki wkład w zainteresowanie Netflixa Wiedźminem, Bagiński od 2010 prowadził konsultacje z Sapkowskim nad powtaniem filmu, pod Platige Image stworzył pierwszy scenariusz którym próbował zainteresować producentów z USA. Stworzenie filmu wiaże się z wieloma etapami pośrednimi i dopiero jak udało się nim zainteresować dwóch producentów, wkroczył na scenę Netflix i powiedział, że stworzą film,
@joe777: Bagiński nadzorował pracę reżyserów każdego z odcinków odnośnie zgodności z książkowym kanonem. Wcześniej przez kilka lat organizował fundatorów, nawiązywał relacje za oceanem i kiedy już prawie ogarnął wszystko się do kręcenia swojego filmu, do akcji wkroczył Netflix i uczynił go executive directorem. W trakcie zdjęć przewodził jednej z grup filmujących realizując zdjęcia. Poza tym wszystkim aprobował kostiumy, muzykę, aktorów... Teoretycznie to Lauren Hissrich jest showrunnerem, ale bez jego zgody raczej
@joe777: Zobacz sobie jego wywiad z jakbyniepaczec, tam wyjaśnia dokładnie jaki ma zakres obowiązków. Ale pewnie wszystkie wywiady już oglądałeś, skoro się tak wypowiadasz?
@joe777: Powinno być raczej : Zawsze kiedy czujesz się bezużyteczny i niepotrzebny w swojej pracy to najprawdopodobniej tak jest. Dlatego pomyśl o nominowanym do Oskara Bagińskim i zacznij robić coś ciekawego w swoim smutnym jak #!$%@? życiu.