Wpis z mikrobloga

Witam piszę po raz kolejny o moim cierpieniu.Czy ma ktoś również podobne objawy ? Ból zaczyna sie w okolicach potylicy i promieniuje do przodu głowy.Nietypowy objaw: Jest on codziennie przeważnie po przebudzeniu gdy śpie normalnie czyli 7-8h to dzień praktycznie mam z głowy doreta+solpadeine codziennie i powoli już nie pomaga...Ból ustaje w godzinach nocnych...Gdy śpię krótko 4-5h to zazwyczaj kilka pierwszych godzin po przebudzeniu go nie ma.W rezonansach stwierdzona torbiel szyszynki 8mm oraz uwypuklenia miedzykręgowe w odcinku szyjnym "nieznacznie modelujące worek oponowy bez ucisku na rdzeń kręgowy".Zna ktoś dobrego neurologa/ortopede w Wielkopolsce ? Powoli już nie daję rady. Trwa to ponad pół roku.Utrudnia mi to życie nie tylko osobiste ale również zawodowe...Mam 21 lat.Pozdrawiam
#bolglowy #bol #cierpienie #depresja #medycyna #choroby
  • 7
@darkbs01 Robiłem Mr Angio głowy więc raczej naczyń nie chyba,że są jeszcze inne dokładniejsze badania tego typu.Wykluczyłem w ten sposób tętniaka głowy. Zastanawiam się tylko nad tym czy ten "niewielki ucisk na worek oponowy" nie powoduje tych objawów,ponieważ moja szyja codziennie "skrzypi" w czasie ruchu w prawo głową.Fizjoterapeuta niestety również nie pomógł..Dodam,że gdy byłem mały miałem krwiaka podtwardówkowego jednak z czasem się wchłonął.Pozdrawiam
@darkbs01 olbrzymie komórkowe zapalenie tętnic zazwyczaj zajmuje tętnice skroniową, dominuje chromanie żuchwy, zaburzenia wzroku spowodowane niedrożnością naczyń siatkówki, dodatkowo wzrost crp, on, ddimer