Wpis z mikrobloga

Zwróciliście uwagę, że parę razy w miesiącu na allegro pojawia się oferta w promowanych 250TC za 30zł? Za każdym razem konto zostaje zawieszenie, gość już oszukał ludzi na sporą kasę i dalej to robi. Nie wiem skąd bierze konta z tak dużym stażem. https://allegro.pl/oferta/250-tibia-coins-kazdy-serwer-tc-gp-30-dni-pacc-8749579185 Teraz ze względu na mikołajki wysyłka w poniedziałek xDD
Tutaj wcześniej https://allegro.pl/uzytkownik/11301455/oceny
#tibia
  • 114
  • Odpowiedz
Mi też zwrócił, ale widzę że ma konto zawieszone, chyba ktoś się #!$%@?ł i zgłosił, nie wiem jak to działa, czekałem specjalnie zobaczyć komentarze jakie będą, bo mu powiedziałem że jak będzie ok to oczywiście usune swój negatyw, ale widzę że jednak coś nie tak bo konto zostało zawieszone. No niestety oszustwa w Tibii są popularne od 15 lat, przynajmniej tyle ja pamiętam, ale pewnego dnia kosa trafia na kamień.
  • Odpowiedz
Haha, młody zablokował chyba mój numer, no nic trzeba to załatwić tak samo chamską zagrywką jak zrobił to on, wiadomość z screenami do całej rodziny.pozdro młody bo pewnie czytasz !
  • Odpowiedz
@Miloshh: Czyta bo jak napisałem że wysłał jakieś zdjęcie potwierdzające zwrot środków to mi napisał wiadomość
,, nie jakieś zdjęcie, tylko potwierdzenie zaraz po zwrocie". Wysłałem mu zdjęcie jego domu, że przyjadę po kase osobiście to pisał zebym mu nie groził i że to jego stary adres zamieszkania hahha ale kase oddał.
  • Odpowiedz
@uby1900 niedługo jadę w Polskę mogę dostać adres, zdjęcie? Poszła wiadomość do jego mamy, niezłą niespodziankę świąteczną jej zrobił, jeśli to nie poskutkuje spotkam się z nią osobiscie
  • Odpowiedz
Rzeczywiście, to niedaleko Krakowa, dobrze się złożyło, jesli nie dostanę pieniędzy / TC do następnego tygodnia to po świętach pozdrowię go od was !
  • Odpowiedz
Cześć,podajcie jego adres na wykopie, imie, nazwisko w wiadomosci prywatnej. Mi nie odpisuje, ani TC ani hajsu nie mam. Jest 23.15 i nic :D chyba na policje + zgloszenie na allegro bo pod tą licytacją była gwarancja towaru lub zwrot hajsu...
  • Odpowiedz
Pisałem do typa , odpisał : jestem na Policji , za chwile zadzwonie i wytlumacze sprawe...
no to czekam na zwrot...no i info o miejscu zamieszkania kolegi, to jeszcze za straty moralne i paliwo go obciążyć trzeba będzie hah
  • Odpowiedz
Witam. Sprawa wyglada zupelnie inaczej. Ja was nie okradlem. Powiem od poczatku. Znalazlem oglosznie na portalu oglaszamy24. Bylo w nim sprzedaz tych tc wzamian za 10% udzialu. Mial dzisiaj robic wysylki. Po otrzymaniu pieniedzy mial zrobic dzisiaj wysylki. Po otrzymaniu kasy telefonow nie odniera. Bylem na policji mam byc o godzinie 8 to zglosic i przyniesc wszytskie sms i emaile ktore z nim pisalem i potwierdzenia przelewow dla niego. Ze wszytskiego jest
  • Odpowiedz