Wpis z mikrobloga

Zwróciliście uwagę, że parę razy w miesiącu na allegro pojawia się oferta w promowanych 250TC za 30zł? Za każdym razem konto zostaje zawieszenie, gość już oszukał ludzi na sporą kasę i dalej to robi. Nie wiem skąd bierze konta z tak dużym stażem. https://allegro.pl/oferta/250-tibia-coins-kazdy-serwer-tc-gp-30-dni-pacc-8749579185 Teraz ze względu na mikołajki wysyłka w poniedziałek xDD
Tutaj wcześniej https://allegro.pl/uzytkownik/11301455/oceny
#tibia
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A i najważniejsze na świecie, w regulaminie allegro jasno jest napisane: Nie można użyczać konta osobom trzecim, więc jak by nie patrzyć, on użyczył, co jest dla #!$%@? prawdą, bo te aukcje z 10 grudnia że szuka osob z allegro dobrym, haha no nie wierze że moża być takim debilem. Pogrążył się tymi smsami na tyle że beknie jak #!$%@?, zgłaszać gluta!!!
  • Odpowiedz
@Dymerken01: Piszesz z gościem ze nie było żadnych sprzedaży i ze nie masz aktywowanych sprzedaży, nawet komentarzy nie masz a w Lipcu tego roku masz komentarz za sprzedaż telefonu lub tabletu nie zapamiętałem
  • Odpowiedz
Dzisiaj zgłosiłem sprawę do allegro oraz do "POK", jutro wystawiam pismo prawne oraz zgłaszam sprawę z dopiskiem numeru telefonu ponieważ jest zarejestrowany oraz danymi Arka. Każdy niech zrobi to samo. Tak czy tak kasę zwróci ale za to kozactwo troszkę się powłóczy po instytucjach :))))) ChiLL =8
  • Odpowiedz
Aaaa, dodamy jeszcze że konto na wykopie ma od 2 dni a z wczorajszego nagrania rozmowy telefonicznej mówił żeby usunąć jego dane ponieważ NIE MA DOSTĘPU do wykopu :)))) Wszystko będzie publiczne tylko to zmontuje i trochę wiocha na całe miasteczko przed kolegami, no ale jak kto woli, albo się jest człowiekiem albo #!$%@? :3
  • Odpowiedz
@pawel-poznanski: kurde ile komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) TC za 30zł w promowanych pojawiają się od dłuższego czasu. U tego co kupiłyście zgłosiłem od razu do allegro jak parę osób kupiło dostałem odpowiedź "nasza weryfikacja nie wykryła żadnych naruszeń. Nie otrzymaliśmy również zgłoszeń od oszukanych Kupujących."
  • Odpowiedz
@Insane_Mike:
Przestań :) kto tu płacze, kilka zł dupy nie urywa a ja jestem konsekwentny w działaniu, i tak i tak hajs do mnie wróci a dzieciak narobił sobie biedy. A Ty ? Strzelam że zawsze kupujesz najdroższe przedmioty :>
Przekazaliśmy do wypłaty Twoją rekompensatę.....Numer Twojego wniosku: 9349**************
  • Odpowiedz
Witam,
pisze ponieważ potrzebuje informacji odnośnie oszusta o którym wcześniej pisaliście
Chodzi o tego cwaniaczka z okolic Bochni
Działa nadal i tym razem jest na OLX
Sprawa zgłoszona już na policję ale czekanie na ich działania troche mi nie na reke.
Jego dane otrzymałam oficjalnie z banku w którym debil ma otwarte konto na które idą wpłaty.
  • Odpowiedz