Wpis z mikrobloga

Zwróciliście uwagę, że parę razy w miesiącu na allegro pojawia się oferta w promowanych 250TC za 30zł? Za każdym razem konto zostaje zawieszenie, gość już oszukał ludzi na sporą kasę i dalej to robi. Nie wiem skąd bierze konta z tak dużym stażem. https://allegro.pl/oferta/250-tibia-coins-kazdy-serwer-tc-gp-30-dni-pacc-8749579185 Teraz ze względu na mikołajki wysyłka w poniedziałek xDD
Tutaj wcześniej https://allegro.pl/uzytkownik/11301455/oceny
#tibia
  • 114
Dzięki że to dodałeś. Nie lękajcie się, kupiłem od typa również. Tibia Coinsy nie doszły niestety, niby coś mu wypadło i będzie wysyłane w Pon. Jeśli mnie oszukał to ma pecha, bo świat jest mały. Wiem gdzie mieszka gówniarz, mam adres imię nazwisko, numer buta oraz wygląd. Udostępnie to pokrzywdzonym oczywiście, a sam zapowiedziałem że jak mnie okradnie, to przyjadę osobiście po swoje pieniądze.
Dzwoniłem do typa, mówi że on tylko udostępnił konto na allegro, ze dopiero da hajs tamtemu jak otrzymamy TC. Wał #!$%@? na kilometr, powiedziałem mu że do 15 ma czas na wysłanie 250 TC, albo oddaje 100 zł. W ogóle w Pon jak nie dostane TC, to jedziemy tam z ziomkiem nauczyć go troszkę zasad, zaprowadzimy cwaniaków na komende żeby na siebie sypali xD No i chętnie wypłace mu wychowawczego lepa. Okradzionych
Witam, jeśli nie dostanę TC`ków do poniedziałku chętnie przyjmę adres "Arka", przyuczę go, że porządnych ludzi się nie oszukuje, pozdro tibijczycy.
Dokładnie tak, no ja mu troszkę pogroziłem dlatego zlecił zwrot kasy te 30 zł, a przynajmniej takie zdjęcie wysłał. Twierdzi że osoba która dla której te TC sprzedaje ma je wysłać w Pon. Dopiero gdy otrzymacie TC on da jej kase i zgarnie 10% dla siebie od sprzedaży. Jak tego nie zrobi zapowiedziałem mu że przyjade i podprowadzę go na komisariat. Jeśli nie jest głupi, to przy takiej kradzieży jaką #!$%@?ł, myślę
Btw żeby działał program ochrony kupujących, trzeba zgłosić gościa na policje. Więc lepiej go podprowadzić, troszku go postraszyłem, ale przecież nikt normalny nie będzie bił dzieciaka, to malutki chyba nie mający 18 lat chucherko. Rodzicom lepiej powiedzieć jakiego to mają dobrego syneczka, co #!$%@? ludzi na pixele. I na komisariat będą się sypać z ziomkiem, który wydaje się być zmyślony, bo wcześniej mi pisał że pojechał na weekend do dziewczyny, więc kto
@TakiKriss: Zażądałem dzisiaj też o zwrot 60zł ale narazie #!$%@? nie odpisuje, w poniedziałek pewnie zgłoszę do Allegro i tak pewnie mi nie oddadzą hajsu... Wiec kasa wyjebna w błoto