Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@instalacja: nie, pierwsze kilkanaście lat spędziłem w komunie (założę się, że Ty nie) i Wałęsa był naszym bohaterem. Drugą połowę życia mieszkam za granica i każdy jeden obcokrajowiec szanuje go na maxa. Tylko dzieciaki z wykopu mają problem, bo Leszek glupek. Ciekawe ile Ciebie głów państwa zaprasza do siebie. To jest jedyna osoba jaka znam, która jest kochana na całym świecie i jest bohaterem, a własny naród traktuje go jak śmiecia.
@blinxdxb Bolek choćby i nawet dostał Paszport Polsatu to nie zmieni faktu, że jest egocentrykiem, bucem i wieśniakiem z przerośniętym ego, który nie potrafi się pokajać ani racjonalnie wyjaśnić spraw, które mu się wytyka. A większość zagraniczniakow zna go tylko i wyłącznie za ten komunizm, co wtloczono im do głów w ichnich gimbazach ale jaki to człowiek to nie mają pojęcia. My za to wiemy.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@wojtek_bez_portek: ze wszystkim się zgadzam. Ale to jest teraz. Wtedy on byl inny, czasy były inne. Wieszz że arabska wiosnę sporo zawdzięcza jego wcześniejszym działaniom? Ja nie mówię z że ten koleś to ideał, bo zgadzam się z każdym słowem, które napisałeś ale większość tutaj naprawdę nie ma pojęcia kim ten człowiek był i co zrobił dla Polski. A to, że teraz jest jaki jest? Cóż, pogadajcie ze swoimi dziadkami o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@romek898: co? Przecież osoby o których piszesz są znane przez młodzież co najwyżej. Ilu biznesmenów wysokiego szczebla, polityków i ogólnie ustawionych ludzi zna Pudziana a ile Wałęsę? No ale właśnie tak to jest na wykopie. Gówniarze siedzą i myślą z że cały świat jest taki jakim oni go odbierają. Każdy kto ma więcej niż 30 lat Wałęsę zna.

Ps. Mieszkam w Azji i tu myślą, że Lewandowski jest Niemcem
@blinxdxb: Bo go kurna nie znają. A oprócz tego że przypadkiem znalazł się tam gdzie znalazł to był kapusiem który donosił na kolegów w stoczni. Niech świat się nim zachwyca - dla mnie to wstyd z dwóch powodów. Że nie jest tym za kogo go mają. I że jest wieśniakiem który nie potrafi się nigdzie zachować jak cywilizowany człowiek.

co? Przecież osoby o których piszesz są znane przez młodzież co najwyżej.