Wpis z mikrobloga

Angela Merkel mówi na uroczystościach w Auschwitz, że to NIEMCY popełniali zbrodnie podczas wojny, w tym Auschwitz, które jest NIEMIECKIE i nie wolno o tym zapominać ani zakłamywać sprawców, także beka z #neuropa jak i #bekazprawakow ,którzy jak nie piszą o magicznych ,,nazistach" czy polskich obozach , to o tym, że władze niemieckie zakłamują/wybielają historię Niemiec.

#bekazlewactwa #4konserwy #urojeniaprawakoidalne #urojenialewakoidalne
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gzymspiwniczny: bo to trochę śmieszne kiedy różne osoby/media na świecie mówią głupoty na temat IIWŚ, piszą o jakiś nazistach jakby to było jakieś oddzielnie państwo, a potem ci wychodzi prezydent Niemiec albo Merkel i mówi wprost ,, Niemcy''
  • Odpowiedz
bo w tramwajach w Warszawie nie było napisane „tylko dla nazistow”, było napisane „tylko dla Niemców”


@Totendajnapiwo: Miałeś historię w szkole? Austria i Czechy zostały zaanektowane, to byli wtedy już "Niemcy". Dlatego miałeś "nur fur Deutsche".

Dzisiaj jednak to są osobne narody i nie można o tym zapominać.
  • Odpowiedz
@technojezus: jak beka z lewactwa jak właśnie #bekazprawakow. Prawaki gimnastykują się i łechtają swoją oblężoną twierdzę twierdząc, że Niemcy próbują się wybielić ze zbrodni podczas IIWŚ i zrzucić część winy na Polaków przy czym sam Kanclerz Niemiec swoją postawa potwierdza zupełnie coś innego xD
  • Odpowiedz
@technojezus: Niemcy to jest jedyny kraj na świecie, który się tak batoży za zbrodnie podczas drugiej wojny światowej, ale polaki robaki usłyszeli od podpitego starego że #!$%@? Niemców bo mordowali w czasie drugiej wojny. Tak jakby czyny przechodzily z pokolenia na pokolenie. Słyszeliście o jakimś biczowaniu się ruskich za Katyń czy sobibor? Za Sybir? Słyszeliście o jakimś regularnym kalaniu sie Japonii za jednostkę 731 czy Mandzurie? "była wojna elo". Więc
  • Odpowiedz
@Mlucek: xD bo Niemcy przegrali i taki mus mają.
Tak samo jak już nigdy nie będą potęgą militarną, nie o bazach usa czy wlk. Brytanii.

Ruscy jakby przegrali, to by też tak się tego wstydzili.
Japonia podobnie do Niemców, już nigdy nie będą potęgą militarną w ,,nagrodę" za
  • Odpowiedz
@Kaijot: dzielny kolejne bojówkarz neuropejski jaki podpina mi łatkę PRAWAKA xD mimo że, wpis ośmiesza jedną jak i drugą stronę, a sam to już w kilku postach napisałem.

Zobacz jaki prawak ze mnie sprawdzając jakie posty plusuję.
Normalnie taki PRAWAK jestem, że plusuje po równi posty ośmieszające prawaków, nacjoli, katolików czy lewaków ¯\_(ツ)_/¯

Hipokryzka ostro, ale to już standard lewej strony.
  • Odpowiedz
@technojezus: hipokryzja?
Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz, bo ośmieszasz się jeszcze bardziej. A już dość się zaorałeś w tym wątku.

Jeśli nie jesteś prawakiem, to jesteś pożytecznym idiotą „prawej” strony. Jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz
@Kaijot: niby w czym się zaorałem? No czekam.
Weź powyzywaj jeszcze mnie od prawaka jak część osób na tym wpisie.
Taki wasz poziom, nie macie co do powiedzenia to standardowo ,,prawak"
  • Odpowiedz
@technojezus: zaorałeś się tym, że bijesz chochoła wymyślonego przez prawaczków, zachowując się jak pożyteczny idiota -
Zaorałeś się tym, że używasz określeń, których znaczenia nie znasz, takich jak „hipokryzja”.
Zaorałeś się tym, że dalej brniesz w to idiotyczne bagno, pogrążając się coraz bardziej.

Z mojej strony koniec, polecam ci na wieczór mniej pisania a więcej czytania. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz