Wpis z mikrobloga

Angela Merkel mówi na uroczystościach w Auschwitz, że to NIEMCY popełniali zbrodnie podczas wojny, w tym Auschwitz, które jest NIEMIECKIE i nie wolno o tym zapominać ani zakłamywać sprawców, także beka z #neuropa jak i #bekazprawakow ,którzy jak nie piszą o magicznych ,,nazistach" czy polskich obozach , to o tym, że władze niemieckie zakłamują/wybielają historię Niemiec.

#bekazlewactwa #4konserwy #urojeniaprawakoidalne #urojenialewakoidalne
  • 43
  • Odpowiedz
@Lipathor: @Logytaze: z tym, ze dla większości lewej strony te zbrodnie popelniali naziści, a nie Niemcy.Powielają takie osoby też brednie, że za niektóre obozy zaglady odpowiadają Polacy na rowni z Niemcami .Macie to napisane.
  • Odpowiedz
Powielają takie osoby też brednie, że za niektóre obozy zaglady odpowiadają Polacy na rowni z Niemcami


@technojezus: Jakieś przykłady na to masz czy tak sobie wymyślasz? xD

dla większości lewej strony te zbrodnie popelniali naziści


A nie popełniali? xD
  • Odpowiedz
@technojezus: Masz jakieś nie wiem screeny czy linki do wypowiedzi ludzi spod tego tagu twierdzących że za zbronie IIWŚ odpowiadają naziści a nie Niemcy, oraz twierdzące że za obozy zagłady Polacy odpowiadają w równej mierze co Niemcy?

Dobre urojenia masz.


#!$%@? kto to mówi.

Czekam na dowody na podparcie Twoich tez.
  • Odpowiedz
z tym, ze dla większości lewej strony te zbrodnie popelniali naziści, a nie Niemcy.


@technojezus: "Naziści" jest bardziej poprawnym stwierdzeniem, bo dlaczego mamy zapominać, że w siłach III Rzeszy byli też np. Austriacy i Czesi?

Nazizm nie kończył się na granicy Niemiec. A sugerowanie, że mówienie "Naziści" wybiela Niemców to już jakiś wyższy poziom debilizmu.

Nie wiem dlaczego polska prawica się tak nie oburza jak o naszych sąsiadach ze wschodu mówi
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna: niektórzy z #neuropa na wykopie albo część lewicy na świecie. Co jakiś czas na roznych portalach zagranicznych pojawiają się artykuły o IIWŚ, gdzie nie ma ani słowa o Niemcach tylko jest sama wzmianka ,,nazi", czy są nieprawdziwe informacje na dany temat.

@Kozajsza: pisałem już do ciebie. Wystraczy poszukac, albo znaleźć jakiś kontrowersyjny artykuł na wykopie, gdzie ktoś zaklamuje historię. Nie muszę ci nic pokazywać, bo sam możesz to zrobić.
  • Odpowiedz
@Kozajsza:

albo sklej #!$%@?


I czarnolisto dla wulgarnego bojówkarza #neuropa
Naucz się prowadzić konserwację i sobie sam poszukaj, a jeżeli negujesz, że na świecie czy #neuropa nie zakłamuje/ zaprzecza pewnym rzeczom z II WŚ to wróć do szkoly i uderz się w glowe.
  • Odpowiedz
@technojezus: W moim odczuciu ulepiłeś chochoła i walisz w niego jak w bęben. Zarzucasz szeroko pojętej neuropie i lewakom, że niby wybielają zbrodnie Niemców podczas wojny, ale nie potrafisz przedstawić żadnych dowodów na poparcie tej tezy - zasłaniasz się tylko ogólnikami lub odsyłasz do szukania źródeł, kiedy to na Tobie spoczywa ciężar udowodnienia swojej racji. Nie dziw się więc że się z Ciebie śmieją, bo nie dając żadnego punktu odniesienia sprawiasz,
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: jeszcze raz napiszę, jeżeli negujesz takie rzeczy to sam łapiesz się pod #naukowcywiary

@HrabiaTruposz: to samo co wyżej

Ale proszę bardzo, pierwsze z brzegu na które szukanie poświęciłem może 10 sekund

https://www.wykop.pl/link/4158423/holland-polskie-obozy-smierci-w-jezyku-angielskim-to-jest-zupelnie-normalne/

Tutaj chyba przeprosili, ale nie jestem pewien
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,23810862,zdf-i-polskie-obozy-niemiecki-sad-stacja-nie-musi-przepraszac.html
  • Odpowiedz