Wpis z mikrobloga

Już za tydzień powraca #theexpanse () Czyli najlepszy obecnie emitowany serial #scifi! Wszystkie odcinki 4. sezonu z polskimi napisami wjadą na #amazon #primevideo 13 grudnia - zaplusuj ten wpis, a Cię zawołam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na start w Prime dostaniecie 7 dni za darmo, a jeśli nie używaliście wcześniej tej usługi - koszt w pierwszych 6 miesiącach to 12 zł / msc. Oprócz "The Expanse" możecie obejrzeć tam m.in.: "The Boys", "The Man from the High Castle", "Homecoming", "Tom Clancy’s Jack Ryan", "The Terror" ( ʖ̯) #seriale
Pobierz Poroniec - Już za tydzień powraca #theexpanse (。◕‿‿◕。) Czyli najlepszy obecnie emitow...
źródło: comment_UuTfwkfujfSUpVxi3Wbt0bXrPpux9REB.jpg
  • 10
@Poroniec: Trzeba przyznać ze jak na tak ubogą ilościowo platformę to jest sporo ciekawych rzeczy. Przypominam jeszcze o The Preacher, American Gods, The Terror, Heroes, Mr Robot no i dla prawdziwych koneserów Swiat w/g Bundych.... O tak panowie i panie. Cała prawda i wszystkie sezony.... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naprawdę nic taki nie poprawia humoru.
@Fearaneruial: slaba ksiazka, na bazie ktorej jest czwarty sezon, czy cala seria? Jestem dopiero na abaddon's gate, fakt ze troche dlugo rozkrecaja akcje, w caliban's war w ogole ciagneli gownowatki przez 90% ksiazki, a najwazniejsze wydarzenia zawarli w dwoch ostatnich rozdzialach jakby w pospiechu, ale poza tym jak narazie super, czyta sie fajnie.
@dwiestronyhistorii: O ile mi wiadomo to już za kolejny Amazon zapłacił, a książkami licząc to jeszcze 4 nam się należą.

@zefj: Słaba Książka, najsłabsza z cyklu moim zdaniem, kolejne są już lepsze. Generalnie Autor nierówno pisze, ale spadek formy (IMHO) największy był właśnie w tej co będziemy ją grali teraz.

W Abadons Gate się więcej dzieje przez całość bo prawie od początku wysadzamy jakieś statki :)
I warto jeszcze dodać