Wpis z mikrobloga

Bardzo ciekawy film opisujacy miedzy innymi prace policji i innych instytucji rzadowych ... :) Polecam kazdemu który zyje z klapkami na oczach i uwaza ze wszystko jest tak jawne i prawdziwie jak mowi nam tv i media ....
P.S Ten chory człowiek ktory zastrzelił tego młodziaka powinien gnic w pudle a nie byc chroniony za nasze pieniadze a wykopki i pisuary wierzace w swoich boszków i króli powinni sie dwa razy zastanaowic za nim kogos osadza...
GZKoras - Bardzo ciekawy film opisujacy miedzy innymi prace policji i innych instytuc...

źródło: comment_OCQ2eWcog6vxVr3oyVIey6CMJoMHW8pt.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GZKoras: Jak mam wybierać między policją, a patusami i ćpunami to wybieram policję. Jakoś ani ja, ani żadna osoba którą znam nie miała problemów z policją. Przypadek? Nie sądzę. Wystarczy nie zachowywać się jak zwierzę, ale widać wielu to przerasta.
  • Odpowiedz
@BQP: uciekanie przed policja uważasz za zachowanie się jak zwierzę ? Sam nie raz uciekałem pijąc p--o parku i to oznacza że jestem degeneratem , cpunem itp ? Miał prawo mnie zastrzelić ? Oczywiście że nie , są inne środki niz użycie broni palnej w takiej sytuacji ... I nie ma związku czy miał cos na sumieniu czy nie ten chłopaczek . Polecam zapoznać się z tym pseudo policjantem który
  • Odpowiedz