Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Pamiętam jak kiedyś w podstawówce byłem totalnie zakręcony na punkcie astronomii. To było przed 2000 więc w domu internet wyglądał o tak xD w związku z tym poświęcałem każdą informatykę na poszerzanie swojej wiedzy, co w zasadzie ograniczało się do oglądania zdjęć galaktyk na jakichś astronomicznych stronkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako fan nowoczesnych technologii, co ładniejsze zdjęcia zgrywałem sobie na dyskietkę, a kiedy się zapełniła postanowiłem zabrać ją do domu żeby pochwalić się rodzicom jaki świat jest piękny ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba nawet się spinałem żeby nikt nie widział jak zgrywam tę kolekcję na dyskietkę i zabieram do domu bo wydawało mi się, że to nielegalne xD

Ogólnie nakręcałem też hype na tę prezentację dobre kilka tygodni, mówiłem jakie te zdjęcia są zajebiste i, że w końcu je przyniosę - rodzice byli uprzejmi więc udawali, że to poważna sprawa xD

Odpaliłem więc domową przepotężną maszynę klasy PC, zawołałem mamę, wsadziłem dyskietkę, otworzyłem folder i naszym oczom ukazał się ogromny zbiór zdjęć - każde w rozdzielczości 20x30px ( ͡° ʖ̯ ͡°) zgrałem j----e miniatury bo nawet nie wiedziałem, że tak to działa

Mama powiedziała, że "no faktycznie super zdjęcia", a ja odebrałem od życia ważną lekcję, prawie tak istotną jak wtedy, gdy jakiś czas później, zgrałem u kuzyna na dyskietkę ponad 20 gier i po powrocie do domu (a kuzyn mieszkał dobre 2h drogi autem) odkryłem, że to tylko skróty do gier (°°

Ehh kiedyś to było

#heheszki #pcmasterrace #coolstory #kiedystobylo #podbaza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach