Wpis z mikrobloga

Psychodeliki nie sa zakazane, dlatego ze ktos moze je przedawkowac, lub wyskoczyc przez okno.

One sa zakazane, bo usuwają z nas, te wbite komendy programowania socjalnego, tresure spoleczna, zwyczaje i przywracają rozumienie świata od podstaw

#narkotykizawszespoko #psychodeliki #lsd
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CacyIsBack:
Zgadza się, ale ma to swoje racjonalne wytłumaczenie. "Otwarcie wszystkiego" spowodowałoby zniszczenie ładu społecznego i nagłe uderzenie w podstawy funkcjonowania państwa. Przecież to już wszystko było - w stanach w erze dzieci kwiatów. Era ta nie skończyła się dlatego, że ludzie umierali po papierze/trawie tylko dlatego, że społeczeństwo zaczęło się dramatycznie rozleniwiać. If you going to san francisco. Ludzie siedzieli na dupie porobieni cały czas delektując się chwilą. A
  • Odpowiedz
@majkkali: jak dla mnie to bardziej dyskurs filozoficzny, i po prostu może na tym polega świadomość? Może to właśnie wspomniane instynkty nie są naturalne, a są elementem programowania środowiskowego. Nie mówimy oczywiście o jazdach po dragach, bo tego gówna (podobnie jak alkoholu) nie bronię w żaden sposób, chociaż powinny być legalne.
  • Odpowiedz
@Panas: Ta? Łał - ciekawe co wpłynęło na to, że rumianek z Hawajów został odbanowany. Przecież oni do tej listy tylko dokładają nowe rzeczy. Predyktuje bratanka siostry brata ojca wiceministra, który miał pomysł na biznes i spokojnie wytłumaczył wujkowi, że nikt się nie przyczepi, ani nie zaszkodzi to wizerunkowi partii ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
@CacyIsBack: ale typie. :D pieprzyłeś mi jakieś bzdury na PW wyssane z palca, kreujesz się na stronie ze śmiesznymi obrazkami na psychodeliczne guru i w ogóle twój image "kiedyś byłem na tym etapie co ty, ale teraz wiem lepiej" jest tak komiczny, że nie potrafię przestać mieć z tego wszystkiego beki. ;D
  • Odpowiedz
bo usuwają z nas, te wbite komendy programowania socjalnego, tresure spoleczna


@CacyIsBack: tak, za rok będziesz latał po lesie w lnianych szmatach i #!$%@?ł muchomory. Osz kurde co ja się napatrzyłem na takich "szamanów" w życiu to moje. Nawet mi was nie żal.
  • Odpowiedz
są zakazane, bo później właśnie takie osoby jak Ty tak #!$%@?ą bez sensu.


@Kidkudi: @murzynekkk: OP troche odjechał - pewnie nasłuchał się za dużo Timothy Learriego i Terrenca Mc'Kenny.

Z drugiej strony trochę w tym racji jest. Skoro rządy tak bardzo dbają o ludzi, to dlaczego nie jest nielegalny:
- Bieluń dziędzierzawa, który jest halucynogenem i bardzo silnym deliriantem. Swoją
  • Odpowiedz