Wpis z mikrobloga

@Barti1403: kwestia tego czy coś przejdzie czy nie to obecnie ogromna loteria, bo dzbany dobrały się do ocen.
I tak oto np mural jest odrzucany jako tymczasowy (mimo że np jest na sferze od 2012) lub jako element przyrody albo np. pomnik stworzony z kamienia też te same powody (no jakoś stoi tam odkąd go postawili ~40 lat i sam nigdzie nie uciekł).

Starałam się zgłaszać pierw rzeczy mega pewne, że
@SVP1: No niestety to prawda. U mnie poszedł jeden duplikat, za drugim zgłoszeniem już wszystko było oki. Wydaje mi się, że jak się jest czegoś pewnym, że mogłoby być stopem to należy to zgłaszać do upadłego. Najgorszy problem jest z muralami i graffiti. Tu czasami się zastanawiam co dać bo ostatnio ocena zaczęła mi spadać na czerwony pasek jak na niektóre graffiti zaznaczałem "element tymczasowy".
@Dobry_Ziemniak: @SVP1: w moim odczuciu nic się nie zmieniło. Dalej potrafią uwalić dobry punkt albo przepuścić gówniany. Trzeba zgłaszać po prostu dany punkt do skutku. Kilka placów zabaw, jeszcze za czasów Ingressa tak zgłaszaliśmy. Za 5 czy 6 razem w końcu przeszło.