Wpis z mikrobloga

Ktoś wrzucił zdjęcie jak poniżej, w go nie do końca opisał. Czytając komentarze widać jak w kwestii samej osoby i poglądów tej młodej dziewczyny nie znającej życia są podzieleni ludzie i to tutaj na samym wykopie.
Mi nie chodzi o ceny tych mebli w odniesieniu o to że stać rodzinę Grety i że te meble są trwałe, a zwyczajnie o to że jak ktoś napisał w komentarzu pod zdjęciem 'syty głodnego nie zrozumie". Tak więc mówienie przez taką młodą osobę o zniszczonym dzieciństwie, w dodatku gdy wygląda to trochę na wyuczone (albo na sterowane przez kogoś) jest dla mnie trochę dziwnym. Z jednej strony kampania w której w ten sposób wykorzystuje się dzieci o walkę w ważnej sprawie jest dla mnie trochę dziwna, ale z drugiej jak pokazać, że to młode pokolenia może mieć nieciekawe życie w przyszłości. Inna sprawa, że wielu bogatszych od Grety, którzy mają na to wpływ zwyczajnie bardziej interesują zyski z ich biznesów.
Albo to mi się tak wzięło na taką dziwną rozkmine tego co ostatnio się dzieje w necie i na świecie
#gretathunberg #zalesie #gownowpis #ekologia #swiat
Pobierz Ban_gladesz - Ktoś wrzucił zdjęcie jak poniżej, w go nie do końca opisał. Czytając ko...
źródło: comment_gKzMvgoay92jp3Lpqo0AnOdPDXT4wpQU.jpg