Wpis z mikrobloga

@MUDAMUDAMUDA: @darvd29: miałem tak, że trafiłem dwa euronumery, a z pozostałych liczb brakowało mi przy każdej właśnie jednego oczka. Czyli przykładowo jak ja miałem "skreślone" 1, 3, 5, 7, 9, tak wylosowane liczby to były 2, 4, 6 8, 10 natomiast euronumery się zgadzaly. Nic nie wygrałem, jedynie się wk%rwilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@masz_fajne_donice: nigdy nie rozumiem na jakiej podstawie ludzie tworzą takie teorie spiskowe o grach losowych. Nie trzeba nic wyliczać czy 'ustawiać', bo prawdopodobieństwo wygranej wynosi 1:95 mln. Wygrana to 10 mln euro, kupon kosztuje 2 euro więc musi się sprzedać 5 mln losów W CAŁEJ EUROPIE, żeby jackpot się zwrócił, a i tak wtedy szansa że KTOKOLWIEK wygra wynosi 5:95 = 1:19. Po co cokolwiek ustawiać, kiedy robi to królowa nauk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ostulemijo: normalnie, statystyką? Co to znaczy ogromne liczby? W losowaniu z 3 grudnia było 16 piątek, 1593 czwórki i 32523 trójki. W poprzednim było ich kolejno 40, 2744 i 47992. Wszystkie wygrane można łatwo sprawdzić na lotto.pl. Wydaje mi się że nie zdajesz sobie sprawy na to, jak wiele osób gra w lotto.

Szansa na 6 wynosi 1:14 mln, na 5 1:54 tys, na 4 1:1000 i na 3 1:54. Oznacza
@C8H18: Przecież gdyby chcieli cie wykiwać to by te euronumery tez dali jedno oczko dalej
Zreszta trafiłeś tylko 2 numery co innego jakbyś pozostałe trafił a euronumery by się różniły o jeden a tak to przypadek i tyle