Wpis z mikrobloga

#!$%@? kanary z #rzeszow
przy przystanku automatu nie było a w środku #!$%@? nie działał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
zanim zdążyłem się #!$%@? przepchać do kierowcy to na następnym przystanku kontrola biletów xD i #!$%@? 178zl
na nic moje tłumaczenie ani nic, gość powiedział że jest aplikacja i mogłem kupić przez apke
no tak bo miałem przewidzieć że nic tu #!$%@? nie działa xD
próbować się odwołać?
  • 13
@pawciok_: Tak jak piszą wyżej, ZTM stoi na stanowisku, że pasażer ma mieć bilet. To w jaki sposób go kupi to już jego problem, a niedziałający biletomat w autobusie tu nic nie zmienia (może dlatego, że to powoli staje się standardem).

Choć robienie inby mogłoby wyjść wszystkim (tylko nie Tobie) na plus. Im więcej takich sygnałów, tym być może większa motywacja ZTM do zmiany obecnego stanu rzeczy i:
- wzięcia się
@pawciok_: W Lublinie to samo, linie autobusowe jeżdzące przez pół miasta, nowe autobusy, jadą przez centrum a biletu nie ma jak kupić XD #!$%@? to aż taki wydatek? Jeszcze kierowca oczywiście sprzedaje tylko jednoprzejazdówki, czyli za podróż zamiast zapłacić 3.60 to bulisz 8zł. Złodziejstwo. Kielce niby takie zadupie, dużo mniejsze, a jakoś w każdym autobusie da się kupić bilet jak człowiek w automacie (teraz nawet karta można w większości płacić chapeau