Wpis z mikrobloga

@whiteglove: > @zyxen wśród takich czterdziestolatków łatwiej znaleźć kogoś do pogadania ))¯(ツ)

No to się zdecyduj. Oczywiście, że rozmawiałem, często dosyć dłużej niż planowałem. Dostałem sporo "ghostów", które potrafiły na chwilę zachwiać moją pewność siebie, ale najczęściej to nie była moja wina, tylko takiej laski, która się po prostu obsrała, że będzie musiała się skonfrontować na żywo z chłopakiem z Internetu. Albo własnie od takich, co im się nudziło,
@puzonyyx powiedz mi czemu założyłeś, że jestem laską, która gada z kimś tygodniami i potem wystawia do wiatru? Ale ktoś tu sobie dopowiada :D
@Moritz90 a ja gdzieś powiedziałam, że nie szukam 40 latków? Czy dalej się upierasz, że jak jesteś 25+ i chcesz poznać i pogadać z kimś 40+ to na pewno, powtarzam NA PEWNO szukasz sugar daddy? XD
Masz 28 lat, mówisz mi o prawictwie, a sama żresz czekoladki z klockami lego. Jeszcze 2 lata i walisz barana w ścianę, pamiętaj ten moment dobrze. #!$%@? lewaczka.


@zyxen: Wiedziałem, że w toku tej rozmowy w końcu padnie taki wysryw xD
Jak prawak przez chociaż chwilę próbuje udawać spokojnego i mającego (uwaga) ARGUMENTY to mu się tak gotuje pod czaszą, że nie ma siły, żeby prawdziwa natura nie wypaliła z mocą
ojej, a co, boisz się że na siebie trafimy i zmarnuję twój czas? :D Coś ci powiem - jak chcesz w przyszłości być z kimś na poważnie, to warto najpierw się poznać i zaprzyjaźnić i zobaczyć co z tego wyniknie, dlatego ja na tinderze sobie gadam zamiast zaczynać od "siema, szukam męża" XD Może ciężko to ogarnąć jeśli koncentrujesz się na ruchanku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@whiteglove:
@Protamina: Jakbym chciał cię stalkować, wrzuciłbym cię na bęben, ale mi się #!$%@? nie chce, bo wstyd potem się tłumaczyć współpracownikom z tego XD.

bez odbioru, miłego zrzucania na święta.

@neib1: wysryw? Przecież to wszystko stwierdzenie faktu (patrz jej profil). Nie baw się w psychologa, idzie Ci to w #!$%@? słabo XD.