Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić, czemu ten dzban @iamtehwin w absolutnie w każdym wpisie szuka sposobu by się wybielić, że piraci? xD

Nawet tworzy nierealne sytuacje:

Korzystanie z VPNów by skakać po regionach oraz innych wersji eShopu, aby zaoszczędzić kilkanaście złotych na grze, gdzie w Polsce zarabiasz w godzinę tyle samo, co w innym państwie w trakcie 8 godzin


https://www.wykop.pl/wpis/45861997/korzystanie-z-cfw-by-sciagac-gry-na-switcha-ktore-/

Oczywiście, że samo CFW to nie piractwo tak jak np emulatory ale nie zmienia to faktu, że ty piracisz na potęgę dzbanie i w porządku dla ciebie jest ogrywanie piratów gier, które masz na innych platformach bo masz je na innych platformach nie biorąc pod uwagę w ogóle, że ten port ktoś musiał zrobić i włożyć w niego pracę.

#nintendo
Kryspin013 - Może mi ktoś wyjaśnić, czemu ten dzban @iamtehwin w absolutnie w każdym ...

źródło: comment_M1XtQY9GYSiTMwvjJQzncFNWpZveVE3z.jpg

Pobierz
  • 11
masz na innych platformach bo masz je na innych platformach nie biorąc pod uwagę w ogóle, że ten port ktoś musiał zrobić i włożyć w niego pracę.


@Kryspin013: a z tym się nie zgadzam, uważam że jeśli bym kupił Death Stranding na PS4 i chciał ograć za pół roku na PC to z czystym sumieniem bym pobrał, tak samo z BL3, jak będą na steam to kupie, ale teraz jazda piracik
@PanManiek: Mogę ale chciałem się podzielić moim skrzywionym poczuciem humoru xD

@Umeraczyk:

a z tym się nie zgadzam, uważam że jeśli bym kupił Death Stranding na PS4 i chciał ograć za pół roku na PC to z czystym sumieniem bym pobrał, tak samo z BL3,


No w sumie wyrąbane, jak tam uważasz, nic mi do tego. Zwracam uwagę na inną rzecz xD

Po prostu zauważyłem u gościa pewien trend, że
Kryspin013 - @PanManiek: Mogę ale chciałem się podzielić moim skrzywionym poczuciem h...

źródło: comment_RYQ66mr03lcSUS6bABTWBZB0PfyuWifF.jpg

Pobierz
uważam że jeśli bym kupił Death Stranding na PS4 i chciał ograć za pół roku na PC to z czystym sumieniem bym pobrał


@Umeraczyk: w takim razie coś z Tobą jest ewidentnie nie tak ;)
zakup gry na platformie X nie daje Ci prawa na piracenie jej na platformie Y

owszem, z punktu widzenia "user experience" byłoby to zajebiste, gdy można było kupić grę raz i grać legalnie na dowolnej platformie
Ja nie pirace i mam gdzies, czy ktos piraci. Niech sobie robia co chca ze swoim sprzetem. Mi krzywda sie z tego powodu nie dzieje

Ps. Widze, ze Epi jest tutaj ostro szkalowany xD
Mnie tam za same RetroArch na CFW zwyzywano od piratów


@Tesseract: A spiraciłeś czy wgrałeś oryginał? Bo z prawnego punktu widzenia nawet jak masz oryginalny kartridż ale pobierzesz rom z internetu (nie zgrasz go osobiście) to jest to piractwo i jesteś piratem ( ͡° ͜ʖ ͡°)