Wpis z mikrobloga

Korzystanie z CFW by ściągać gry na Switcha, które już ma się kupione na Steamie czy na PS4

UUUU PIRAT!!! ZŁODZIEJ!!!!111 ZDECHNIJ!!!!

Korzystanie z VPNów by skakać po regionach oraz innych wersji eShopu, aby zaoszczędzić kilkanaście złotych na grze, gdzie w Polsce zarabiasz w godzinę tyle samo, co w innym państwie w trakcie 8 godzin

Dobrze robisz mirku, tak trzymać!

Taki wasz obraz, białorycerzyki Nintendo xD

#nintendoswitch #nintendo #bekazpodludzi
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PurpleHaze: No fajnie, ze zostawiasz kase ale developer i nintendo zobacza, ze gry sie najlepiej sprzedaja w rpa wiec pozegnaj sie z wydaniami polskimi i oficjalnym polskim dystrybutorem bo tu nikt nje kupuje xD
  • Odpowiedz
@iamtehwin:

Owszem - Nintendo za to nie banuje, gdyż są cofnięci w rozwoju w stosunku do konkurencji o kilkanaście lat xD


na pewno nie są aż tak bardzo cofnięci aby mieć trudności z zablokowaniem tego na ich stronie internetowej XD

Rozumiem że jak ostatnio kupiłem pudełko Trials Rising za 50zł w UK zamiast w PL za 120zł to też jestem hipokrytą i białorycerzykiem bo już nie wiem ( ͡°
  • Odpowiedz
@MarchwiowySok: 3DS miał region locka, Switch nie ma bo dla pudełkowych edycji to byłby totalny strzał w stopę

Skoro są na tyle nieogarnięci, że nie potrafią udostępnić out-of-the-box funkcji backupu save bez chmury, to dobre ogarnięcie infrastruktury mogłoby stanowić dla nich wyzwanie.

Dalej - mój kontrargument - dlaczego jest kilkanaście wersji sklepu, na prawie każdy kraj, zamiast np. tylko na NA, EU i Azja (bo ten podział akurat zazwyczaj wychodzi
  • Odpowiedz
@MangoZjem: z toba juz dyskutowalem na ten temat juz i afair bylas skora do zagladania wszystkim do portfela. Bylo to w temacie dzielenia uslugi online nintendo i za wiele do dodania nie mialas poza hurr durr jak tak mozna. Nie chce mi sie szukac tego wpisu. Ale mozesz sobie tam wrocic i przeczytac jeszcze raz moja ostatnia odpowiedz.

Nie no, zmiana sklepu na inny region wcale złodziejstwem nie jest, prawda?


@iamtehwin: naczy czekaj, czy jak kupie konsole w niemieckim mediamarkt mieszkajac w Polsce, to tez jestem zlodziejem? Bo wlasnie zrobiles
  • Odpowiedz
naczy czekaj, czy jak kupie konsole w niemieckim mediamarkt mieszkajac w Polsce, to tez jestem zlodziejem? Bo wlasnie zrobiles k---e z logiki.


nie, konsola nie ma region locka

Kupuje wylacznie wydania fizyczne po calej europie, w stanach i w azji. Skoro kupno cyfry gdzie indziej poza swoim regionem to zlodziejstwo, to stosujac ta sama narracje (nie kupowanie w PL nie wspieranie polskiego eshopu) jest tym rowniez kupno fizycznego wydania, lub hardwaru.


Pomijasz
  • Odpowiedz
@iamtehwin: wiesz, to wszystko są tylko twoje i moje domysły, nie mamy wglądu na to jak to wszystko wygląda od strony technicznej/prawnej/dochodowej. Więc pozostaje nam tylko bajdurzyć dlaczego Nintendo nie zrobiło tego czy tamtego.

Nie dodało kopiowania zapisów stanu gry na fizyczny nośnik ze względów finansowych (jakby nie patrzeć jest to znacząca funkcja w ich abonamencie), braku uzdolnionych pracowników czy lenistwa (czytaj wypchanych portfeli) itd., itp.
  • Odpowiedz
Nie dodało kopiowania zapisów stanu gry na fizyczny nośnik ze względów finansowych (jakby nie patrzeć jest to znacząca funkcja w ich abonamencie), braku uzdolnionych pracowników czy lenistwa (czytaj wypchanych portfeli) itd., itp.


@MarchwiowySok: Po prostu posiadania graczy w dupie i chęci żerowania na nich, skoro osoby odpowiedzialne za CFW zrobiły to za free.

Wyjaśnij mi zatem - dlaczego Meksyk ma praktycznie najtańsze gry w eShopie, a Szwajcaria najdroższe? Gdyby mogli,
  • Odpowiedz
@iamtehwin: no i widzisz dalej to są tylko nasze domysły. Równie dobrze powodem mogło być to że udostępnienie takiej opcji przyczyniło by się do łatwiejszego złamania/przerobienia konsoli czy wgrania czitów itd.

EDIT: ej ej ej ale nie zmieniaj 90% swojej wypowiedzi XD
  • Odpowiedz