Wpis z mikrobloga

Korzystanie z CFW by ściągać gry na Switcha, które już ma się kupione na Steamie czy na PS4

UUUU PIRAT!!! ZŁODZIEJ!!!!111 ZDECHNIJ!!!!

Korzystanie z VPNów by skakać po regionach oraz innych wersji eShopu, aby zaoszczędzić kilkanaście złotych na grze, gdzie w Polsce zarabiasz w godzinę tyle samo, co w innym państwie w trakcie 8 godzin

Dobrze robisz mirku, tak trzymać!

Taki wasz obraz, białorycerzyki Nintendo xD

#nintendoswitch #nintendo #bekazpodludzi
  • 33
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Warto jeszcze dodać że CFW to niekoniecznie piractwo, ale przede wszystkim możliwość pełnego, wolnego dostępu do backupu save (jak to normalnie jest w softwarze PS4 czy Xboxa) czy customowych motywów. Nintendo poleciało totalnie w ch** z softwarem konsoli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iamtehwin: no ja rozumiem, ale szczerze ile procent osób które złamie konsole nie spiraci (tak prawdziwie po chamsku) gry? 10%? Nie dziwne że fani marki takich osób nie lubią. Jak ktoś se wgrywa inny system żeby mieć netflixa czy nawet grę zakupiona na innym systemie( choć to po części piractwo, bo odbierasz autorom zapłatę za przeportowanie gry) to tym nimrlanym ludziom to Lotto, jak połowa tagu która złamała konsole chwali się
  • Odpowiedz
@OmarBongo: Powiem tak - aktualnie chyba nie posiadam gry na Switchu, której nie mam na innej platformie. Jeśli miałem jakąś grę, to często korzystałem z niej jak z wersji demo - kilka godzin i albo w jedną, albo w drugą stronę. Steam pozwala na to legalnie. Poksów nawet mi się ściągać nie chciało. Ale za to Fire Emblem The Three Houses, skończyło się zakupem nie tyle co samej gry, co edycji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iamtehwin: no właśnie, bierz poprawkę że są porty beznadziejne, ale są porty gdzie włożono dużo pracy i ty im za to nie płacisz ( ͡° ʖ̯ ͡°) a co do piracenia by se ograć "demo" to niby małe zło, bo często się to kończy zakupem gry więc git. BTW, na switchu akurat wersji demo jest sporo, przynajmniej tych tytułów co mnie ostatnio interesowało. Ooglnie to taki ciężki
  • Odpowiedz
@OmarBongo: Wszystkie dyskusje, które chciałem podejmować, gdzie dawałem swoje argumenty, kończyły się bluzgami, czarnolisto bądź kasowaniem wpisów przez upośledzoną moderację za propagowanie piractwa. Dlatego nie ukrywam też zacząłem trochę trollować (wpisy gdzie śmieję się że gra dostępna tydzień przed premierą w SklepieRoomba).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iamtehwin: moderacja banuje za piractwo? Szanuje mocno o ile to prawdziwe piractwo XD a co do trolowania to nie polecam, po co się denerwować, pamiętaj że też są normlanie mieli które potem Cię uznają za durnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Korzystanie z VPNów


@iamtehwin: to raczej nie switch, warto czasem sprawdzic informacje, zanim sie walnie glupote.

I jeszcze jedno, nie jest to w zaden sposob pietnowane przez N. Nie ma region lockow, nie ma usuwania gier, blokowania konta, ani zadnych innych konsekwencji, ktore bylyby wyciagane przez najbardziej zainteresowanego zarobkiem.

Ale ty probujesz byc swietszy od papieza. Ba nawet gorzej, bo usprawiedliwiasz sciaganie gier na switcha, tym ze masz je na inne
  • Odpowiedz
@iamtehwin: chwila, chwila, a to nie jest tak że samo Nintendo daje taką opcje i żadne vpn nie są potrzebne? Za to na pewno nie widziałem, aby Nintendo dawało możliwość wgrania CFW aby odblokować dodatkowe "funkcje" konsoli.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Nie no, zmiana sklepu na inny region wcale złodziejstwem nie jest, prawda? To dlaczego nie ma jednego sklepu na cały glob? Owszem - Nintendo za to nie banuje, gdyż są cofnięci w rozwoju w stosunku do konkurencji o kilkanaście lat xD

@koniecswiatajestbliski: Chciałeś gówno od białorycerzyka, masz gówno od białorycerzyka xD
  • Odpowiedz
Korzystanie z VPNów by skakać po regionach oraz innych wersji eShopu,


@iamtehwin: co. Nie trzeba VPN żeby kupować z innego regionu, kwestia przestawienia jednej opcji. Porównywanie łamania zabezpieczeń konsoli żeby instalować nielegalny soft do zmiany regionu jest niesamowicie głupie. Jestem za tym żeby pojawiło się więcej wersji demo gier, których i tak trochę jest w eshopie.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: chciałeś białorycerzyka, który drze mordę żem złodziej, a sam korzysta z różnych rynków i mówi że to jest ok? dostałeś, nawet nie musiałem szukać, sam przyszedł, a teraz nagle nie widzisz tego. zastanów się człowieku o co ci chodzi, bo jak dostałeś dowód, to rżniesz głupa

albo wiesz co? nie będę więcej tracił czasu na ciebie, elo
  • Odpowiedz