Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tutaj @Saber9321
- Urodziłem się niepełnosprawny
- Dostałem możliwie #!$%@? geny jakie mogłem dostać
- Ogrom zaburzeń, kompleksów, wad, dysfunkcji itd
- Zdiagnozowany zespół aspergera + niezdarność ruchowa
- Otyłość
- Depresja (zdiagnozowana oraz się leczę na nią od roku)
- Neurotyczny charakter
- Natężone myśli samobójcze i nie potrafię czerpać już przyjemności z życia
- Nie mam sił do niczego czuję się bezsilny i bezradny
- 162 cm wzrostu
- Ryjec 2/10
- Pochodzę z biednej rodziny
- Jedyne zainteresowania to gry i anime
- Całymi dniami siedzę przed kompem
- Jestem miernotą i nic nie potrafię
- Pierwszy i ostatni seks z kurtyzaną smukłą i -2/10
- Zerwała ze mną niepełnosprawna dziewczyna i zostawiła mnie dla normika bananowca (bogaty dzieciak)
- Brak znajomych
- Nie udało mi się zdać do drugiej klasy w liceum przez depresję, a obecnie jestem na zwolnieniu bo nie jestem w stanie chodzić do szkoły
- W każdej szkole mnie gnębiono i kiedyś na osiedlu prześladowano
- Mam dużo traumatycznych i nieciekawych przeżyć
Kiedy wy uznajecie, że przegryw to tylko nie posiadanie dziewczyny albo nie zamoczenie ja mam prawdziwe problemy i jestem prawdziwym przegrywem...
#przegryw #asperger #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 14
OP: @Stalkere: Ciężko tego nie zauważyć większość szkaluje kobiety, a gdyby mogli to by im stopy lizali taki ich obraz.
@htc420: Posiadanie dziewczyny lub jej brak nie jest wyznacznikiem tego czy jesteś przegrywem czy wygrywem imho przegryw to osoba z bólem istnienia, problemami i nieszczęśliwa, a nie żaden prawiczek lub ktoś kto nie ma seksu
@Harmonia: Moja odpowiedź to: I tak i nie. Tak, bo mogłem się przełamać,
OP: @Stalkere: Wiesz ja po prostu na wykopie należałem do prawdziwych przegrywów i nadal należę, większość tutaj trolluje albo pisze wysrywy pokroju "przegrywam w życie bo nie rucham" są i tacy co wierzą w to, że kobiety mają magiczne moce i odmienią ich los, a nawet i tacy co myślą, że po seksie wszystko się odmieni XD. Ja mam 17 lvl, a zdążyłem zrozumieć, że ! to nieprawda

Ten komentarz