Aktywne Wpisy

Mr_InC0gnit0 +478
Mieszkańcy #krakow macie na ten moment jedyną oraz realną szansę na pozbycie się pasożytów z organizmu. Nie zawiedźcie nas, dajcie z siebie 100% Te #referendum oraz wynik przełoży się na to, że ludzie w końcu będą mogli uwierzyć, że w kupie siła. A nie jak to mawiał pewien patopolityk "To ch…j, d…a i kamieni kupa"

gracjan-rozenek +86






I tak oto konczy szlachetna inicjatywa, program ku chwale waszej i naszej, projekt ktory ruszy niebo i ziemie rodzimej "sceny retro" XD Jakim to trzeba bylo byc dzbanem zeby mu choc zlotowke na to nudne gowno dac XD